DEK a.s.

O společnosti

Obor společnosti: Stavebnictví | Architektura
Lokace: Tiskarska 257/10 Praha, Hlavní město Praha 108 00, CZ

Jsme skupina DEK, jednička na trhu se stavebninami v ČR a lídr inovací v jejich prodeji. Zaměstnáváme více než 3 900 lidí a provozujeme dohromady přes 130 prodejen. Naše strategie je důsledně orientovaná na prospěch zákazníků, vysokou odbornost a kvalitní poradenský servis.

Díky naší strategii a práci našich zaměstnanců se držíme i v současné nelehké době a stále se můžeme držet stanovených cílů včetně důrazu na problematiku trvale udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí.

DEK se navíc pravidelně umisťuje na předních pozicích žebříčků TOP zaměstnavatelů. Naši zaměstnanci oceňují příjemný work-life balance, férové mzdové ohodnocení a možnost kariérního růstu, ale také zajímavé benefity, moderní prostředí a přátelskou atmosféru na pracovišti i na společných akcích.

HLEDÁME

Jsi student stavební či jiné fakulty a hledáš odborné vedení své bakalářské, diplomové či jiné studentské práce? Chtěl bys za dobře odvedenou práci dostat zaplaceno, získat cenné zkušenosti a nebo rovnou nastartovat svou kariéru v jedné z nejúspěšnějších společností v ČR? Pak jsme tady přesně pro tebe.

Kromě oboru stavebnictví hledáme i studenty či absolventy z oblasti IT, marketingu, financí, administrativy, logistiky či obchodu. 


NABÍZÍME

Nabízíme odborné vedení bakalářských, diplomových či jiných studentských prací a ty nejlepší z vás rádi finančně odměníme. Kromě toho u nás najdete celou řadu příležitostí formou placených stáží, během kterých posbíráte neocenitelné zkušenosti po boku našich odborníků.

S perspektivními lidmi rádi pracujeme dlouhodobě, a tak nabízíme také dlouhodobou spolupráci formou HPP v zázemí silné a stabilní společnosti, která se nebojí dát příležitost mladým.


Pracovní příležitosti

Online specialista – junior – DEK a.s.
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Stáž Trainee program
Lokace: Praha 10

Specialista/ka řízení změn — DEK a.s.
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Stáž Trainee program
Lokace: Praha 10

Kreativec – DEK a.s.
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Stáž Trainee program
Lokace: Praha 10 – Malešice, Plzeň, České Budějovice

Junior projektant/ka – DEKPROJEKT s.r.o.
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Stáž Trainee program
Lokace: Hradec Králové

Kontaktujte nás

Adresa: Tiskařská 257/10, 108 00 Praha 10 –⁠ Malešice
Telefon: 420704686046