DHL Information Services (Europe) s.r.o.

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Praha 11 - Chodov

DHL IT Services je interní poskytovatel IT služeb skupině Deutsche Post DHL operující ve 220 zemích světa. DHL IT Services pracuje na principu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce v datových centrech a kancelářích na třech kontinentech – Amerika (Mechanicsburg, Westerville, Tempe v USA a Mexiko, Kostarika a Brazílie), Evropa (Praha v ČR; Bonn a Darmstadt v Německu) a Asie (Cyberjaya v Malajsii). DHL IT Services v Praze spravuje největší datové centrum v České republice.

HLEDÁME

Na Chodově pracuje více než 1700 kolegů 70 různých národností. Vážíme si jeden druhého a také multikulturního prostředí, které tvoří, a které nám pomáhá posouvat se neustále dál. Můžeš u nás začít pracovat jako student a svou kariéru dále rozvíjet po dokončení studia. Ve spolupráci se zkušenějšími kolegy budeš mít příležitost pracovat od začátku na zajímavých projektech a využít můžeš řadu možností v oblasti vzdělávání a osobního a profesního rozvoje.

NABÍZÍME

• různorodou a technicky zajímavou práci
• zázemí čistě technologické firmy a denní kontakt s moderními technologiemi
• přátelskou atmosféru a podporu kolegů
• smlouvu na dobu neurčitou
• home office
• moderní kanceláře v blízkosti metra
• pestrou škálu benefitů (týden dovolené navíc, 6 Sick Days/rok, plný plat po dobu 10 dní nemoci za rok, stravenky plně hrazené firmou, Edenred benefitní systém, Multisport kartu, příspěvek na penzijní spoření, pestré sportovní aktivity, mobil, notebook a další)


Pracovní příležitosti

Associate Software Engineer – Graduate Trainee
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: nespecifikováno

Graduate Trainee - Unix / Devops Engineer
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: nespecifikováno

Kontaktujte nás

Adresa: V Parku 2308/10, 148 00 Praha 11-Chodov, Prague