Albert Česká republika, s.r.o.

O společnosti

Obor společnosti: Potravinářství | Prodej | Služby
Lokace: Praha, ČR

V Albertu jsme hrdí na svoji práci, protože naším cílem je pomáhat Čechům jíst a žít lépe. O zákazníky se stará přes 20 000 zaměstnanců, kteří pracují ve více než 300 prodejnách, ve třech distribučních centrech a v centrální kanceláři v Praze.

Je pro nás důležitý týmový duch a smysl pro humor, který je jednou z našich firemních hodnot. Podporujeme zdraví našich kolegů a vyváženost mezi pracovním a osobním životem. Každý z našich kolegů odvádí denně neuvěřitelný kus práce, abychom mohli našim zákazníkům nabízet zdravější, šetrnější a lokální potraviny. Proto práce, kterou společně odvádíme, není „jen práce“. Je to práce, která je smysluplná pro nás, pro naše komunity, pro naši zem a pro naši planetu. Je to práce, která dává smysl!

HLEDÁME

Každý rok hledáme šikovné studenty VŠ pro program Summer Internship, v rámci kterého vedeš reálný projekt a získáš cenné zkušenosti.  
Pokud už máš školu dokončenou, hodí se pro tebe spíše náš Trainee program, kde si vyzkoušíš práci v různých odděleních a budeš mít možnost učit se od svého mentora.  
Často hledáme i pozice na plný úvazek vhodné pro absolventy např. pro komerční odd. či kvalitu. 

Pracovní příležitosti

POŽADUJEME

Na Summer Internship hledáme studenty VŠ, kteří chtějí strávit léto aktivně, jsou otevřeni novým zkušenostem, jsou samostatní, flexibilní a nebojí se přijít s vlastními nápady.  

Trainee program nebo full time pozice na centrále jsou určeny pro absolventy vysokých škol, kteří mají zájem o retail business, nezaleknou se komunikace v angličtině a mají rádi dynamickou práci, kde je každý den jiný.

NABÍZÍME

Nabízíme možnost získání praxe již při studiu nebo nastartování kariéry v nadnárodní stabilní společnosti s firemní kulturou založenou na přátelských vztazích.  

Můžeš využívat home-office, moderní kanceláře a pracovní dobu od 9 do 15 hodin.  

Kontaktujte nás

Adresa: Radlická 520/117, 158 00 Praha 5-Jinonice, Česko