CENTRAL GROUP a.s.

O společnosti

Obor společnosti: Stavebnictví
Lokace: Praha

CENTRAL GROUP je ryze českou společností a na trhu působí již 30 let. Díky nám nově bydlí více než 40.000 lidí. Prodali jsme přes 18.000 bytů, domů a parcel ve 200 úspěšných rezidenčních projektech. V Praze vlastníme kolem 1,5 milionu m2 pozemků pro výstavbu více než 30.000 bytů.

Zaměřujeme se na transformaci velkých zanedbaných brownfieldů na příjemná zelená místa pro život. Připravujeme celé nové městské čtvrti i menší exkluzivní rezidenční projekty.

Ze všech firem na trhu prodáváme nejvíce bytů a zároveň z vlastních peněz nakupujeme nejvíce pozemků a brownfieldů pro novou výstavbu. Mnoha desítkami milionů korun přispíváme na charitu, obecně prospěšné účely a realizaci veřejných staveb pro Prahu. Spolupracujeme s těmi nejlepšími architekty a urbanisty současnosti. Jsme spolehlivý developer bez úvěru a s garancí pevné ceny a pevného termínu dokončení. Naší vizí je rozvíjet novou Prahu a přinášet lidem kvalitní moderní bydlení za férové ceny.

Hledáme

Hledáme nadšence do stavařiny s různorodou studijní specializací, zejména pro technické pozice - projektanty bytových staveb, profesí, inženýrských sítí a komunikací.

Všechny volné pracovní pozice najdete na: www.central-group.cz/kariera

Nabízíme

Nabízíme výborné platové podmínky, mnoho zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, možnost 4denního pracovního týdne s volnými pátky, pružnou pracovní dobu a řadu dalších), moderní pracoviště ve výškové budově přímo u metra Pankrác, stabilitu a perspektivu.

V CENTRAL GROUP nás baví stavět novou Prahu - pojďte do toho s námi!


Kontaktujte nás

Adresa: Central Group a.s., Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4