Wienerberger s.r.o

O společnosti

Obor společnosti: Ekonomie | IT | Stavebnictví
Lokace: České Budějovice

Skupina Wienerberger je součástí nadnárodního koncernu Wienerberger Ziegelindustrie AG, který představuje největšího světového výrobce cihel a současně lídra v produkci pálené střešní krytiny v Evropě. Skupina působí ve více než 26 zemích světa, mj. ve Velké Británii, Rakousku, Německu, České republice, Slovensku, Maďarsku, Polsku, Belgii, Francii, Slovinsku, Chorvatsku, Holandsku a Itálii. V roce 1999 vstoupila společnost s cihlář- skými výrobky i na trh USA.


Chceš určovat trendy ve stavebnictví? Přidej se k jedničce na trhu s 30letou tradicí. Potřebujeme ty nejlepší techniky, vývojáře, technické poradce i kontrolory kvality. Té musí dostát každý produkt, ať už taška, cihla nebo betonová dlažba. Z našich nároků nejen neslevujeme, ale posouváme je stále dál. Věnujeme se průmyslovému výzkumu i experimentálnímu vývoji nových stavebních systémů.


Ve Wienerbergu kvalitu nevyhledáváme, my ji tvoříme.

Hledáme

Přidej se k více než 1 200 zaměstnancům, kteří pomáhají lidem k jejich vysněnému domovu. K dosažení kvality je potřeba tým lidí, kteří jsou ochotní držet se pevných zásad a nespokojí se s polovičatým řešením. Takovým stojí za to nabídnout nadstandardní zaměstnaneckou péči. Volnost v rozhodování. Možnost vzdělávání a osobního i profesního růstu. A především pořádnou práci, která má smysl. Pro studenty nabízíme mj. Trainee program v Praze i Českých Budějovicích.


Nabízíme

Volné pozice nabízíme po celé České republice. Jsme totiž nejen světový lídr, ale i lokální výrobce. Stavební materiály pro pořádné domy přivádíme na svět vždy tam, kde můžeme z přírody získat nejkvalitnější materiál. Přidej se k více než 1 200 zaměstnancům v našich výrobních závodech a na dalších místech. Aktuální seznam pracovních pozic je možné najít na webových stránkách společnosti.

Kontaktujte nás

Adresa: Plachého 388/28, České Budějovice 1, České Budějovice, Česko