KONSIT a.s.

O společnosti

Obor společnosti: Stavebnictví | Architektura
Lokace: Půlkruhová 786/20 160 00 Praha 6

Jsme KONSIT, úspěšná česká stavební společnost s dlouholetou tradicí, která má díky svým zkušenostem a férovému jednání pozici důvěryhodného partnera, na kterého je spoleh. Naše modré Káčko najdete na různorodých stavbách. Do našeho portfolia patří novostavby všech typů a velikostí i rekonstrukce historicky významných památkově chráněných objektů. Vizitkou naší pečlivé práce je řada ocenění. Přestože jsme středně velkou firmou, je pro nás důležitý osobní a přátelský přístup bez ohledu na pozici.
K problémům se stavíme čelem a vytváříme prostředí, ve kterém stisk podané ruky platí. Svým kolegům nabízíme zkušenost, poctivost, spolehlivost, možnost růstu a jistotu.
Chceme, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře. Oceňujeme jejich osobní rozvoj, samozřejmostí je mentoring a široká nabídka vzdělávacích kurzů Půlkruhová 786/20 160 00 Praha 6 a školení.
Studentům nabízíme stáže a trainee programy. Naše mladé kolegy ochot-ně naučíme potřebné dovednosti a umíme ocenit jejich mladistvý přístup anadšení pro věc.

Hledáme

Studujete a láká vás praxe? Chcete si vyzkoušet různé pracovní pozice? Máte ambice předběhnout ostatní a odstartovat svou kariéru už při studiu? Jste čerstvý absolvent na startu své profesní dráhy? Naši kolegové jsou připraveni předat Vám své znalosti získané léty praxe.

Hledáme kolegy, kteří:

  • Budou rádi součástí týmu
  • Chtějí, aby za nimi byla jejich práce vidět
  • Se nebojí výzev a bláta na stavbě.

Odměnou Vám bude uznání kolegů včetně odpovídajícího finančního ohodnocení a kariérního růstu.

Nabízíme

Studentům nabízíme možnost a placených stáží a brigád. Vaše studium je priorita, pracovní dobu nastavíme podle Vašich individuálních potřeb.

I jako brigádník jste plnohodnotnou součástí týmu včetně benefitů:

  • Teambulding
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené i při zkráceném úvazku
  • Firemní notebook a mobilní telefon

Budete pracovat na různorodých projektech, které Vám ukážou, že stavebnictví není nuda. Získané zkušenosti navíc zúročíte při studiu. Rádi Vám také pomůžeme s diplomovou prací.

Kontaktujte nás

Adresa: Půlkruhová 786/20, 160 00 Praha 6, Česko