Jaderný inženýr | Energetika

Obor: Energetika
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 10. 3. 2023

V AFRY poskytujeme architektonické, konzultační, inženýrské a projekční služby v mnoha oblastech. Skvělé týmy zkušených expertů, začínajících profesionálů i stážistů pracují pro klienty z Česka, Slovenska i zahraničí v oborech architektury, automatizace, dopravy, energetiky, průmyslu či stavebnictví. Záleží nám na rozvoji každého z nás. Naše síla je v týmové práci, velké odvaze, bezpodmínečné poctivosti a naprosté upřímnosti. Proto se stále vzděláváme, inspirujeme a spolupracujeme napříč celou mezinárodní skupinou AFRY. Společně jsme jedním z největších konzultačních týmů skvělých odborníků na světě.

Ať už jsi student, čerstvý absolvent nebo v počátečních fázích své kariéry, v AFRY můžeš objevit spoustu kariérních příležitostí. Stát se součástí AFRY již během studií je skvělý způsob, jak se profesionálně rozvíjet a zároveň vytvářet cenné kontakty pro budoucnost. Čerstvým absolventům umíme nabídnout nejlepší začátek úspěšné kariéry.

Popis pozice

V naší divizi Energetika se věnujeme širokému spektru projektů v oblastech klasické a jaderné energetiky, teplárenství, obnovitelných zdrojů i chemického a petrochemického průmyslu. Kromě inženýrských, projekčních a konzultačních služeb nabízíme také služby pro provoz elektráren a správu energetických podniků, montážní a údržbové práce. Týmy stavebních, strojních, jaderných a elektroinženýrů společně pracují na rozsáhlých a komplexních řešeních pro naše investory. Nová posila bude součástí týmu, který se věnuje:

  • návrhu jaderných zařízení (JE, laboratoře apod.)
  • zpracování projektové dokumentace pro zpracování jaderného paliva (úložiště, zpracovatelské linky apod.)
  • 3D/BIM modelování a vizualizacím

Rádi mezi sebou přivítáme studenta/studentku se zaměřením na strojírenství či jadernou energetiku, který/á má:

  • VŠ | SŠ vzdělání v oboru strojírenství (studium na fakultě FJFI či obdobně zaměřené fakulty výhodou)
  • Znalost nástrojů ACAD (výhodou bude REVIT, Plant 3D či E3D)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Co nabízíme

  • Pracovní dobu přizpůsobíme Vašim časovým možnostem
  • Pomůžeme Vám s výběrem tématu a vedením bakalářských a diplomových prací
  • Pracujeme se špičkovým HW/SW projektovým vybavením
  • Po studiu můžete nastoupit na plný úvazek
  • Máme skvělý tým téměř 500 profesionálů doma a více než 19 000 v zahraničí
  • Kanceláře máme v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Bratislavě a Žilině
  • Při spolupráci na hlavní či zkrácený pracovní úvazek nabízíme zaměstnanecké benefity

Benefity

  • Máme skvělý tým plný profesionálů a rádi mezi sebou sdílíme naše zkušenosti
  • Work–life balance nám není cizí – máme pružnou pracovní dobu i home-office
  • Přispíváme na jídlo (formou stravenkového paušálu)
  • Podporujeme vzdělávání a máme vlastní kurzy angličtiny/němčiny
  • K odpočinku máme 5 týdnů dovolené
  • Pro rodinu můžete mít výhodnější tarif i slevu na školní potřeby
  • Výběr dalších benefitů necháme na Vás – v rámci Cafeterie můžete využívat MultiSport kartu, příspěvek na penzijní spoření, různé volnočasové aktivity a mnoho dalšího...