Junior konstruktér stavebních strojů

Obor: Strojírenství | Technologie a technika
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 28. 3. 2023

Vítejte ve společnosti Wacker Neuson Goup, jednom z předních světových výrobců kvalitních stavebních přístrojů (Light Equipment) a kompaktních strojů (Compact Equipment). Naše produkty jsou určeny profesionálům z oblasti stavebnictví, zemědělství, zahradní a krajinné tvorby, recyklování odpadů a energetiky. Od našeho založení v roce 1848 jsme se rozrostli do mezinárodně působící skupiny společností s více než 50 pobočkami po celém světě.

Pražská pobočka Wacker Neuson se podílí na vývoji konceptů a prototypů stavebních strojů, a to konstrukčně i výpočetně. Zároveň přípravuje vizualizace pro tréninky servisních týmů a zákazníky.

Popis pozice

Hlavním úkolem konstruktéra je spolupráce na vývoji nových produktů využitím jeho inženýrských
znalostí a zkušeností a nalezení efektivních prostředků pro transformování nápadů do reality.
Konstrukce:
  • Návrhy mechanických komponent a jejich cenová a funkční analýza
  • Vypracování návrhů řešení a studií proveditelnosti
  • Vytváření výrobní dokumentace
Testování produktu a validace:
  • Provádění inženýrských výpočtů
  • Příprava podkladů pro analýzy MKP
Dokumentace:
  • Vypracování a kontrola výkresů, definování rozměrových a geometrických tolerancí
  • Porozumění potřebám výroby a zohlednění ve výkresové dokumentaci
  • Podpora pro dokumentaci stroje (příručky, manuály, certifikáty)
Administrativa:
  • Tvorba a aktualizace kusovníků
  • Vytváření přehledů a prezentování projektu a jeho částí

Co hledáme

  • VŠ strojního zaměření
  • Pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost libovolného 3D CAD systému (NX výhoda)
  • Velký zájem o techniku, chuť podílet se na zajímavých projektech

Co nabízíme

  • Práci na HPP
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Odborné vzdělávání v zahraničí i v ČR
  • Prostor pro Vaše nápady a kreativitu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Prostorné kanceláře v bezprostřední blízkosti MHD a výhledy do Prokopského údolí
  • Menší neformální kolektiv s pohodovou atmosférou

Benefity

  • 25 dní dovolené
  • Každoroční valorizaci mezd
  • Roční finanční bonus ve formě třináctého platu
  • Příspěvek na stravování s pestrou nabídkou stravovacích zařízení v okolí
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (karta Edenred Benefits)
  • Příspěvky na jazykové vzdělávání
Staňte se součástí celosvětového úspěchu, staňte se součástí skupiny Wacker Neuson. Nabízíme Vám zodpovědnou pozici v rámci mezinárodní skupiny, která udržuje hodnoty středně velkého rodinného podniku a v němž můžete naplno využít své schopnosti.