Vedoucí kvality - junior

Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Lokalita: Ostrov u Stříbra
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 12. 4. 2023

Ideal Automotive je spolehlivý dodavatel, výrobce a vývojář produktových řešení. U našich výrobků klademe velký důraz na efektivní produkci šetřící zdroje, náklady a čas.
Jsme stěžejním dodavatelem pro automobilový průmysl, naše produkty míří do vozidel značek Audi, BMW, Porsche, Mercedes, VW, Škoda a mnoha dalších.
Vyvíjíme, dodáváme a zpracováváme kobercové díly, obložení zavazadlových prostor a podlah osobních automobilů.
Naše provozovny najdete v Boru u Tachova, Ostrově u Stříbra a Strakonicích.

Popis pozice

  • vedení a řízení činností podřízených zaměstnanců, údržba a rozvoj systému řízení jakosti ve společnosti v souladu se všemi platnými normami a potřebnými standardy
  • vyhodnocení výsledků, plány nápravných opatření a prezentace k zajištění kvality zákazníkovi
  • reportování vedení závodu o výsledcích kvality a o plnění politiky a cílů jakosti, návrhy opatření ke zlepšení
  • zodpovědnost za audity - plánování, provádění, dokumentace
  • kontrola plnění doporučených norem zákazníka pro prevenci nekvalitních výrobků s důrazem na nové projekty

Co hledáme

  • SŠ/VŠ vzdělání – technický směr výhodou
  • komunikativní znalost německého jazyka podmínkou
  • zkušenost v oddělení kvality ve výrobní společnosti nutností
  • znalost automotive
  • lidský přístup, samostatnost
  • schopnost rychle se rozhodovat a nést odpovědnost

Co nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • podpora osobnostního rozvoje, zajímavá školení
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • pružná pracovní doba

Benefity

  • věrnostní prémie
  • příspěvek na Vánoce a dovolenou
  • služební automobil i pro osobní účely
  • notebook, mobilní telefon
  • jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem