Technik/přípravář

Obor: Elektrotechnika | Telekomunikace | Energetika
Lokalita: Praha, Plzeň, Opatovice nad Labem, Karlovy Vary, Ostrava, Ústí nad Labem
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Ostatní
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 25. 4. 2023

O společnosti

Obchodní společnost SITEL, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991 jako systémový integrátor, společnost pro výstavbu a provoz komunikačních sítí a poskytovatel ICT služeb. Územně působíme v celé České republice i v zahraničí. Zaměřujeme se na systémovou integraci v ICT, výstavbu, provoz a outsourcing telekomunikačních sítí. Zajištujeme komplexní dodávky optických a metalických kabelových a datových sítí, včetně konzultační a projekční činnosti. Nabízíme výstavbu a provoz datových center, služby dohledového a síťového operačního centra, dohled a údržbu veřejných i privátních sítí, měření a testování, havarijní servis. 

Popis pozice

Jsme telekomunikační společnost s 30ti letou tradicí. Zabýváme se realizacemi staveb optických kabelů, naše služby dodáváme velkým telekomunikačním operátorům, stavíme datová centra, zajištujeme rozvody kamerových systémů, zabezpečovaček, ale také silnoproudých systémů.

Účastníme se dodávek pro dráhu, dálnice, armádu i soukromé subjekty.


Co hledáme

Hledáme technicky nadané studenty nebo absolventy, kteří se nebojí učit se novým věcem, mají znalost práce na PC, Word, Excel a Outlook a smysl pro přesnost, samostatnost a systematickou práci.

Co nabízíme

Nabízíme možnost nahlédnout do různých sfér telekomunikačního prostředí. Podporujeme individuální i systémové vzdělávání.

Benefity

Flexibilní pracovní doba

Práci na HPP pracovní poměr/dohodu/vedlejší pracovní poměr

Mobilní telefon také k soukromým účelům

3 dny SICK days ročně

Příspěvek na životní pojištění

Finanční podporu při studiu na vysoké škole