Mistr/Asistent na stavbě - Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 5. 5. 2023

Více než 135 let jsme jednou z největších stavebních a developerských společností na světě. Působíme na vybraných trzích v Evropě, severských zemích a Spojených státech. Společně s našimi zákazníky a díky odborným znalostem našich zaměstnanců přinášíme inovativní řešení, která umožňují vytvářet zdravé prostředí pro život. Vše co děláme, má dopad. Při výstavbě minimalizujeme ekologickou zátěž, využíváme obnovitelných zdrojů a dbáme na bezpečnost. Dlouhodobě také prosazujeme principy společensky odpovědného a etického podnikaní v enviromentální, sociální i ekonomické rovině. Za všemi našimi aktivitami jsou lidé a na ty jsme opravdu hrdí.

Popis pozice

Závod Inženýrské stavitelství Čechy, který se zabývá výstavou a rekonstrukcí silnic, dálnic, rychlostních nebo městských komunikací a dalších projektů, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici ”Mistr”.

Vaší odpovědností bude:

  • Řízení realizace dopravních staveb dle výrobního plánu, smluv o dílo a dalších závazných předpisů
  • Zodpovědnost za zpracování technického, technologického a organizačního řešení staveb
  • Řízení svěřené stavby v souladu s ekonomickými pravidly společnosti a zásadami stanovenými v příslušném příkazu k realizaci stavby
  • Organizování a řízení práce podřízených zaměstnanců
  • Zabezpečování dodržování technologických předpisů a norem, pracovně-právních předpisů včetně bezpečnosti práce

Co hledáme

Uchazeče, který splňuje tyto požadavky:

  • Ukončené vzdělání SŠ nebo VŠ stavební
  • Komunikační dovednosti jsou Vám vlastní
  • Máte znalost práce s MS Office
  • Vlastníte řidičský průkaz sk. B
Výhodou Vám bude odborná praxe

Co nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Denní příspěvek na stravné ve výši 80 Kč za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1 100 Kč
  • Pružnou pracovní dobu, možnost využití home office
  • Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity 2 000 Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Zaměstnanecký akciový program Seop
  • Slevy na firemní produkty, Multisport karta za 420 Kč, zlevněné volání a další zvýhodněné nabídky partnerů