Konstruktér/ka motorů

Obor: Automobilový průmysl | Elektrotechnika | Strojírenství
Lokalita: Mlad8 Boleslav
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 15. 5. 2023

Základem naší činnosti je poctivá vývojářská práce. Pracujeme pro přední světové i domácí technologické firmy. Naši inženýři tak mají jedinečnou příležitost podílet se na vývoji pestré škály nejmodernějších technologií a komponent a být tak partnery nejzvučnějších značek ve svých oborech. Několik posledních let se orientujeme zejména na oblast Electric & Electronic a IT, kde se zabýváme atraktivními tématy jako autonomní řízení, konektivita, IoT, vývoj Embedded SW, HiL testing, webové a mobilní aplikace apod. Svým zákazníkům poskytujeme podporu ve všech fázích procesu vývoje výrobku - od prvních skic, přes konstrukci, výpočty a testování až po prototypovou výrobu.Sídlíme ve 4 městech: Praha, Plzeň, Mladá Boleslav a České Budějovice.

Popis pozice

Chcete se podílet na vývoji motorů? Baví Vás konstrukce ve 3D a 2D? Rádi bychom v našem týmu přivítali nového kolegu či novou kolegyni.

Co u nás budete dělat?

  • Konstrukce dílů spalovacích motorů v rámci péče o sériové produkty
  • Tvorba 3D dílů, sestav a výkresů v prostředí Creo (zaučíme)
  • Správa 3D a 2D v databázovém prostředí Windchill ECA
  • Správa a kontrola kusovníků v databázovém prostředí Windchill ECA
  • Prezentace výsledků zákazníkům a dodavatelům
  • Koordinace úkolů a aktivní spolupráce s technickými odděleními skupiny VW

Co hledáme

  • Samostatnost, komunikativnost
  • Smysl pro spolehlivost a diskrétnost – budete přímým účastníkem vývoje!
  • NJ nebo AJ je podmínkou, gramatiku opravdu neřešíme, ale domluvit se musíš

Nice to have anebo co je výhodou:

  • Creo výhodou
  • Zkušenosti s konstrukcí odlitků, základní orientace v materiálech
  • Zkušenost s Windchill ECA, KVS, Connect, Tesop, Lims

Co nabízíme

  • Předáme Vám unikátní know-how podpořené léty zkušeností
  • Poskytneme kompletní zázemí pro zaškolení a váš kontinuální rozvoj – speciální program pro Junior Management v rámci Talent Programu
  • Máme zavedenou flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po – čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00)
  • Hybridní model spolupráce-kombinace HO a Office
  • Někdy je potřeba si odpočinout: 5 týdnů dovolené a extra den volna pro rodiče prvňáčka
  • Možnost vybírání si náhradního volna za přesčasy
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč
  • Cafeterie-individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč na rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, multisport kartu, volnočasové aktivity, dovolenou, vzdělávání, nákup v lékárnách apod.)
  • Dáme Vám prostor rozvíjet se v mnoha oblastech jak osobnostně, tak profesně (hard skills, soft skills, jazykové kurzy)
  • Eventy pro zaměstnance (vánoční večírek, letní akce, pravidelné teambuildingy, dny zdraví, apod.)
  • Besedy se zajímavými osobnostmi
  • Relokační balíček (úhrada provize realitní kanceláři za zprostředkování pronájmu až do výše 15.000 Kč)
  • Odměna za zprostředkování zaměstnance 40.000 Kč nebo 5 dnů volna navíc
  • Odměny za odpracované roky ve společnosti, protože si vážíme přízně!
  • Každé dva týdny ovoce do práce pro zaměstnance
  • Občerstvení na pracovišti – káva, čaj atd.
  • Další výhody: slevy od našich partnerů (ŠKODA AUTO, DATART, Niceboy atd.)
  • Nekonečné množství společné zábavy: závody RC modelů, Vltava Run, Labe Run a mnohé další!
  • Pravidelné ocenění zaměstnanců formou interních soutěží (Akkodis Star, Czech Akkodis Awards)
  • Sponzoringový program pro zaměstnance – podpoříme spolky, na kterých Vám záleží