EIT Jumpstarter

Obor: Potravinářství
Lokalita:
Druh úvazku: Trainee program | Ostatní
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 25. 3. 2021

O společnosti

EIT Food je jednou z největších evropských iniciativ v oblasti potravin, která usiluje o to, aby byl potravinový systém udržitelnější, zdravější a důvěryhodnější. Je zaměřena na propojování akademického, výzkumného a průmyslového sektoru, přenos znalostí a podporu inovativního podnikání.

EIT Food Hub v České republice je zastoupeno konsorciem Vysoké školy chemicko-technologické v Praze a Impact Hub a jeho cílem je zastupovat Evropský Inovační a Technologický Institut pro potraviny v České republice, posilovat místní inovační ekosystémy a implementovat aktivity a portfolio programů v rámci Regionálního inovačního schématu (RIS) .

Pro studenty, absolventy a postdoky ze všech oborů nabízí EIT Food placené pracovní stáže mezi evropskými špičkovými hráči v oblasti agri-food a možnost najít si tak své místo mezi velkými potravinářskými společnostmi nebo startupy, k dispozici jsou i vzdělávací programy a krátkodobé letní kurzy zaměřené na principy a dovednosti v oblasti inovací a podnikání. Řada programů EIT Food je také zaměřena na začínající podnikatele z řad studentů a absolventů vysokých škol, kteří se zajímají o inovace a potřebují podporu pro své podnikání. 

Více se o EIT Food dozvíte na www.eitfood.eu


Popis pozice


EIT spouští přihlášky do programu Jumpstarter 2021, jednoho z nejznámějších evropských pre-akceleračních mezioborových programů určených pro inovátory v rané fázi. 

Co hledáme

  • Program Jumpstarter se zaměřuje zejména na podnikavce, kteří chtějí ověřit svůj obchodní koncept, vypracovat obchodní plán a prezentovat své nápady potenciálním budoucím investorům.
  • Jumpstarter je otevřen studentům, doktorandům, vědcům nebo podnikatelům.  • Uchazeči mohou předložit své inovativní nápady v šesti tematických kategoriích: potravinářství a zemědělství, zdravotnictví, suroviny, energie, výroba a městská mobilita. 

Co nabízíme

  • Podpora od nejlepších školitelů a mentorů ve svém oboru
  • Šance vyhrát až 10 000 EUR!
  • Účastníci se naučí jak začít s budováním firmy, jak vytvořit tým, obchodní procesy a organizační plán. Hlavní důraz je kladen na budování obchodního modelu.
  • V rámci programu Jumpstarter Vám školitelé pomohou najít nejvhodnější model pro Váš nápad a pomohou Vám jej ověřit.


Jak se přihlásit?

  • Žádosti o účast v programu je nutné podat nejpozději do 16. dubna 2021Více informací o programu a podání žádosti najdete ZDE


Fotogalerie