Aplikační inženýr

Obor: Elektrotechnika
Lokalita: Plzeň
Druh úvazku: Částečný úvazek | Ostatní
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 17. 10. 2023

FPC, s.r.o. je od roku 2000 významným českým výrobcem testovací techniky v oblasti elektroniky a kabeláže.

Díky působení v mezinárodním prostředí (pobočky máme v Polsku a Rumunsku a regionální zastoupení v Německu a na Slovensku) se naše výrobky používají napříč celým průmyslovým spektrem.

Popis pozice

Hledáme studenty elektrotechnické fakulty, kteří mají zájem o programování a oživování technických zařízení. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, možnost získání praktických zkušeností a potenciální full-time zaměstnání po studiích.

Studenty, kteří mají chuť se zapojit do našeho týmu a podílet se na těchto činnostech:

  • Programovat a oživovat naše výrobky.
  • Spolupracovat s týmem na technických projektech.
  • Testovat a ladit aplikace a zařízení.
  • Pomáhat zákazníkům s technickými problémy.
  • Být součástí vývoje nových produktů.

Co nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu podle tvého rozvrhu.
  • Cenné zkušenosti v technickém odvětví.
  • Školení a podporu od zkušených profesionálů.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce a plný úvazek po ukončení studií.

Benefity

Pokud tě zajímá elektrotechnika, programování a hledáš možnost kombinovat práci se studiem, kontaktuj nás. Těšíme se na spolupráci s tebou!