Brigáda ve vývoji HARDWARE

Obor: Elektrotechnika
Lokalita: Evropská 423/178, Praha 6
Druh úvazku: Částečný úvazek | Ostatní
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 22. 11. 2023

Jsme česká technologická společnost s vlastním R&D, výrobou a distribuční sítí. Naším posláním je vyvíjet nejmodernější zdravotnické přístroje pro kardiologii, fyzioterapii a estetickou medicínu, které pomáhají zlepšovat kvalitu života lidí na celém světě již téměř 30 let.

Baví nás nejnovější technologie a s každým naším produktem posouváme hranice možného. Rádi u nás přivítáme talentované kolegy, kteří naše cíle přijmou za své a budou naši další budoucnost vytvářet s námi.

Popis pozice

Hledáme šikovné studenty a studentky, kteří se chtějí věnovat návrhu DPS a elektronických obvodů.

Na čem s námi budeš pracovat a co se u nás můžeš naučit:

  • Návrh desek plošných spojů a elektronických obvodů do vývojových přípravků a do cílových medicínských zařízení.
  • Montáž a úpravu prototypů zařízení.
  • Testování hardware celého zařízení.
  • Spolupráci na vývoji přístrojů s ostatními členy týmu (HW, SW, testing, mechanika, …).

Co hledáme

Co ideálně potřebujeme:

  • Základní znalost elektroniky (Ohmův zákon znáš?).
  • Výhodou je základní zkušenost s návrhem DPS (máš zkušenost s návrhovými systémy - u nás je to Altium).
  • Angličtinu alespoň na úrovni čtení a psaní technické dokumentace.
  • Studium VŠ.

Co nabízíme

Co ti na oplátku nabídneme my:

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu.
  • Možnost neustále se učit a rozvíjet.
  • Docházku si uzpůsobíš dle svých časových možností.
  • Skvělé a zkušené kolegy, kteří Ti rádi poradí.
  • Dlouhodobou brigádu s výhledem práce na HPP a relevantní praxi při studiu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (2 zastávky od metra Dejvická).