Specialista/ka řízení změn — DEK a.s.

Obor: IT | Služby | Stavebnictví | Strojírenství | Technologie a technika | Zákaznícka podpora | Datová analýza | Automatizace a robotika
Lokalita: Praha 10
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 30. 11. 2023

Jsme skupina DEK, jednička na trhu se stavebninami v ČR a lídr inovací v jejich prodeji. Zaměstnáváme více než 3 900 lidí a provozujeme dohromady přes 130 prodejen. Naše strategie je důsledně orientovaná na prospěch zákazníků, vysokou odbornost a kvalitní poradenský servis.

Díky naší strategii a práci našich zaměstnanců se držíme i v současné nelehké době a stále se můžeme držet stanovených cílů včetně důrazu na problematiku trvale udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí.

DEK se navíc pravidelně umisťuje na předních pozicích žebříčků TOP zaměstnavatelů. Naši zaměstnanci oceňují příjemný work-life balance, férové mzdové ohodnocení a možnost kariérního růstu, ale také zajímavé benefity, moderní prostředí a přátelskou atmosféru na pracovišti i na společných akcích.

Popis pozice

  • Budeš odpovědný za zveřejňovaní změnových projektů informačního systému (IS) - release management
  • Informovat o nasazených změnách (novinkách) IS
  • Tvým úkolem bude řešení nestandardních situací spojených se zveřejňovanými změnami IS
  • Budeš spolupracovat na změnách procesů
  • Komunikovat se zadavateli změn IS a projektovými manažery IS
  • Zpracovávat požadavky na změny v IS ve spolupráci s projektovým manažerem

Co hledáme

  • Alespoň středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zájem o IT
  • Nezalekneš se věcí, které tě chceme naučit a máš o ně zájem
  • Nedělá ti problém komunikovat a slova jako samostatnost, odpovědnost a pečlivost pro tebe nejsou jen fráze
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme

  • Zajímavou práci na plný pracovní úvazek v přátelském kolektivu, s kterým se nudit rozhodně nebudeš
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (multiSport kartu, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, 13. plat a další)
  • Odměnu až 15.000,- Kč za doporučení nového kolegy do IT oddělení DEK a.s.
  • Přímo na pracovišti oddychovou zónu s masážním křeslem, kulečníkem,…
  • Parkovací místo přímo u práce
  • Výhodný mobilní tarif pro tvé soukromé číslo
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
  • Firemní akce
  • Přístup k novým technologiím
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Práci ve stabilní a silné společnosti, která je na trhu 30 let
  • Nástupní mzda 45 000 - 55 000 Kč dle zkušeností