Referent mzdových služeb s NJ

Obor: Administrativa
Lokalita: Anglické nábřeží 2434/1, Plzeň 3-Východní Předměstí, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Ostatní
Požadované vzdělání: Střední škola

Americká společnost ADP (Automatic Data Processing) je největším světovým poskytovatelem služeb v oblasti outsourcingu mzdového účetnictví s dlouholetou tradicí. Pro vzrůstající zájem zákazníků o naše služby rozšiřujeme pobočku v Plzni (výšková budova Bohemia).

Hledáme motivované kolegyně a kolegy se zájmem naučit se mzdové účetnictví cizí země a pracovat pro významné zahraniční klienty z celého světa. Když se stanete členy našeho týmu, stanete se součástí dynamického multikulturního pracovního prostředí, které Vám zaručí osobní a profesionální růst. ADP je perspektivní, stabilní mezinárodní zaměstnavatel.

Otevřete se kariérnímu růstu u firmy ADP. Budeme Vás podporovat ve Vaší cestě k úspěchu!

Vhodné pro VŠ, SŠ, ale i pro maminky na zkrácený úvazek s možností umístění Vašeho dítěte ve fi remní školičce. Zároveň u nás může získat zaměstnání uchazeč z řad starší generace či důchodce, který má zájem u naší společnosti pracovat.

Popis pozice

Americká společnost ADP (Automatic Data Processing) je největším světovým poskytovatelem služeb v oblasti outsourcingu mzdového účetnictví. Počátky společnosti sahají do roku 1949. Celosvětově zaměstnává 62 000 zaměstnanců a je zastoupena ve 125 zemích světa.

Pro vzrůstající zájem zákazníků o naše služby rozšiřujeme pobočku v Plzni (výšková budova Bohemia; Anglické nábřeží). Hledáme motivované kolegyně a kolegy se zájmem naučit se mzdové účetnictví cizí země a pracovat pro významné zahraniční klienty z celého světa.

Co požadujeme?

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání
  • znalost německého jazyka slovem i písmem
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • schopnost práce v týmu, ochotu učit se novým věcem a spolehlivost

Co nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • flexibilní pracovní doba – nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
  • kompletní zaškolení
  • roční odměny
  • moderní a atraktivní pracovní prostředí v centru Plzně
  • práce v mladém a přátelském kolektivu
  • možnost profesního růstu - vypracování se na manažerskou či seniorskou pozici
  • firemní školka

Benefity

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky hrazené v plné výši zaměstnavatelem
  • dovolená navíc
  • levné soukromé volání i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • školení a další profesní vzdělávání
  • slevy u partnerů (karta Multisport)
  • Cafeterie
  • za doporučení nového zaměstnance odměna ve výši 22.000 Kč