Dlouhodobá placená stáž pro studenty VŠ

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Industry park Bezděčín, Mladá Boleslav, Česko
Druh úvazku: Stáž | Vedení Bc. práce | Vedení Mgr. práce
Požadované vzdělání: Bc.

O společnosti

Společnost se stoletou tradicí a sídly ve 36 zemích světa. V ČR můžete nalézt celkem osm výrobních závodů v Písku, Plzni, Pardubicích, Bakově nad Jizerou a Mladé Boleslavi. Vytváříme pocity v každém, kdo usedne do vozidla a má možnost poznat podstatu jednotlivých součástí auta. Posouváme tyto dopravní prostředky na novou úroveň a jako firma nezůstáváme, díky neustálým inovacím, neměnnou.

Popis pozice

Kariéra každého z nás musí někde začít. Někdo chodí při škole vyrábět hambáče, jiný rozváží pizzu a pak je tu taky dost vás, kteří hledáte praxi v oboru svého studia. Pro aktivní studenty vysokých škol, kterým zbývá během studia nějaký čas na práci máme zajímavou nabídku.

Co hledáme

Hledáme aktivní studenty VŠ, kteří se nebojí práce v automobilovém průmyslu.
Požadujeme docházku 15 - 20 hodin týdne (alespoň 2 dny v týdnu) - Pokusíme se ti vyjít vstříc - do práce můžeš během semestru chodit méně, v létě a po zkouškovém naopak více.
Naše závody jsou rozmístěné v okolí Mladé Boleslavi, Písku, Nýřan u Plzně a Pardubic - tudíž bys měl/a bydlet v okolí těchto lokalit, případně by ti nemělo vadit do nich dojíždět.

Co nabízíme

- Práci v nadnárodní firmě.
- Zajímavé finanční ohodnocení od 120 korun na hodinu. Jsme schopni zohlednit tvou dosavadní praxi a šikovnost.
- Dlouhodobou spolupráci - nehledáme nikoho na týden nebo dva, ideální je pro nás kontinuální spolupráce po dobu studia, která vyvrcholí spoluprací na diplomce a nástupem na HPP u nás ve firmě.
- Možnost poznat firmu a vybrat si ideální pozici pro práci po škole.
- Konkrétní oddělení vybereme společně dle tvého profilu.

Benefity


Fotogalerie