Dlouhodobá placená stáž pro studenty VŠ

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Industry park Bezděčín, Mladá Boleslav, Česko
Druh úvazku: Stáž | Vedení Bc. práce | Vedení Mgr. práce
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 1. 4. 2021

O společnosti

Jako společnost Faurecia je naším posláním globálního automobilového a technologického lídra inspirovat bezpečnější, pohodlnější, přizpůsobenější a udržitelnější mobilitu. Vyvíjíme inovativní technologie pro kokpit budoucnosti a vytváříme pokročilá řešení, která formují budoucnost mobility. Plně se angažujeme, abychom dosáhli úplně spokojenosti zákazníků. Naše transformace pokračuje a pozitivně ovlivňuje svět. 
Pracujeme na výzvách, na kterých záleží.


Popis pozice

Kariéra každého z nás musí někde začít. Někdo chodí při škole vyrábět hambáče, jiný rozváží pizzu a pak je tu taky dost vás, kteří hledáte praxi v oboru svého studia. Pro aktivní studenty vysokých škol, kterým zbývá během studia nějaký čas na práci máme zajímavou nabídku.

Co hledáme

Hledáme aktivní studenty VŠ, kteří se nebojí práce v automobilovém průmyslu.
Požadujeme docházku 15 - 20 hodin týdne (alespoň 2 dny v týdnu) - Pokusíme se ti vyjít vstříc - do práce můžeš během semestru chodit méně, v létě a po zkouškovém naopak více.
Naše závody jsou rozmístěné v okolí Mladé Boleslavi, Písku, Nýřan u Plzně a Pardubic - tudíž bys měl/a bydlet v okolí těchto lokalit, případně by ti nemělo vadit do nich dojíždět.

Co nabízíme

- Práci v nadnárodní firmě.
- Zajímavé finanční ohodnocení od 120 korun na hodinu. Jsme schopni zohlednit tvou dosavadní praxi a šikovnost.
- Dlouhodobou spolupráci - nehledáme nikoho na týden nebo dva, ideální je pro nás kontinuální spolupráce po dobu studia, která vyvrcholí spoluprací na diplomce a nástupem na HPP u nás ve firmě.
- Možnost poznat firmu a vybrat si ideální pozici pro práci po škole.
- Konkrétní oddělení vybereme společně dle tvého profilu.

Benefity


Fotogalerie