UX/UI designer

Obor: IT
Lokalita: Brojova 16, Plzeň 2-Slovany-Východní Předměstí, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 1. 4. 2021

Unikátní řešení a inovativní aplikace nejen pro veřejnou správu!

Marbes je softwarová společnost, která působí v oblasti informačních technologiích už přes 20 let a postupně si vybudovala kvalitní tým, který se stal významným dodavatelem komplexních řešení především pro oblast veřejné správy.

Jsme ale hlavně skvělá parta, která je připravena usnadnit práci všem našim zákazníkům!

Sleduj nás na sociálních sítích!

Popis pozice

Tvým úkolem u nás bude domlouvat a vytvářet návrhy nových aplikací, budeš dělat prototypy a nakonec i dohlížet na jejich realizaci, aby byla zaručena kvalita.

  • Umět se podívat na aplikaci z pohledu uživatele. Umět jí analyzovat a zjistit, co uživatelé chtějí.
  • Ovládat papír a tužku (nebo nějaký jednodušší nástroj jako Balsamiq), abys nakreslil první náčrty.
  • Umět dělat prototypy ve Figmě, kterou používáme. K tomu budeš muset přidat nějaké vizuální cítění, aby to nějak vypadalo.
  • Umět prezentovat ostatním to, co vytvoříš a také si to umět obhájit.
  • Umět hledat grafické nedostatky v hotových aplikacích.
  • A samozřejmě k tomu budeš potřebovat aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost, zájem o obor a ochotu k dalšímu vzdělávání a rozvoji.

Co pro tebe bude výhodou?

  • Máš nějaké prokazatelné zkušenosti s návrhem a můžeš se pochlubit tvojí prací.
  • Design tě zajímá, věnuješ se sledování nových trendů, máš přehled o designových principech.
  • Umíš ovládat Figmu na pokročilé úrovni.
  • Rád/a věci vysvětluješ, umíš si obhájit svoje řešení, jsi komunikativní.

Co nabízíme

Proč právě k nám? Budeš s námi pracovat na zajímavých projektech, které tě budou posouvat dál. Umožníme ti další vzdělávání podle tvých zájmů. Když přijdeš s dobrým nápadem, budeš vždy vyslyšen. Baví nás naše práce a chceme, aby bavila i tebe. Vážíme si dobrého kolektivu a vždy dáváme přednost dlouhodobé spolupráci. Potřebuješ si během dne něco vyřídit na úřadech? Leze na tebe chřipka? Máme pružnou pracovní dobu, máme sick days. Pro studenty VŠ lze domluvit volno např. během zkouškového období.

Benefity