CAD Designer - konstruktér

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Podnikatelská 1278/11, Plzeň 3-Skvrňany, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.

O společnosti

Lear je jedním z předních světových dodavatelů automobilových sedadlových systémů (Seating) a elektrických distribučních systémů (E-systems).

Naše společnost dodává své produkty významným světovým automobilkám a dodává svá řešení do více než 400 modelů automobilů. Prvotřídní výrobky ve společnosti Lear navrhuje, vyvíjí a vyrábí různorodý tým.

Činnost vývojového centra v Plzni je zaměřena na komplexní vývoj produktů pro divize Seating a E-Systems.

Centrum vzniklo v roce 2011 a v současnosti v něm pracuje na dvě stovky zaměstnanců v organizaci Seatingu, ve které probíhá kompletní vývoj sedaček ve všech fázích - od úvodního náčrtu, přes virtuální modely až po produkt, který prochází prototypovou výrobou, testováním a validací. Nedílnou součástí vývoje je i projektové řízení, které z Plzně probíhá jak na projektech v před-sériové i sériové fázi.

Vizí plzeňského Seatingu je vést vývoj všech svěřených projektů pod jednou střechou od A do Z a být přímým partnerem pro zákazníky, tj. výrobce automobilů. Činnost plzeňského centra má dosah prakticky po celé západní Evropě, ať už jde o spolupráci se zahraničními lokalitami Learu nebo přímo s automobilkami.

Chcete být u vývoje nejnovějších sedaček? Přidejte se do našeho plzeňského týmu!

Ve vývojovém centru Plzeň najdou uplatnění studenti či absolventi oborů, které zastřešuje Fakulta strojníFakulta elektrotechnická či Fakulta aplikovaných věd a kteří mají zájem věnovat se vývoji jedné z klíčových komponent automobilu.

Sedačkové systémy jsou vedle pohonné jednotky vozu nejkomplexnějším systémem ve voze, čemuž odpovídá široká škála profesí, které je do procesu vývoje nutno zapojit. Nabízíme možnost rozvíjet se v produktovém designu, konstrukci (CAD), projektovém řízení, pevnostních výpočtech, testování nebo validaci produktu.

Popis pozice

Jste absolventem nebo absolventkou některého ze strojírenských oborů a baví vás konstrukce? V tom případě hledáme právě vás. Do vývojového centra v Plzni, kde pracujeme na vývoji sedaček pro významné světové zákazníky, hledáme mladé absolventy do oddělení konstrukce.

Co hledáme

Mladé talenty, kteří se chtějí rozvíjet v oblasti konstrukce. Máte ze školy nebo z předchozí praxe zkušenosti s programy jako je Catia nebo NX? Zajímá vás vývoj a konstrukce sedačkových systémů, které jsou klíčovou komponentou každého automobilu?

Co nabízíme

Nabízíme ideální příležitost pro rozjezd kariéry v konstrukci v automotive. Své znalosti a dovednosti budete rozvíjet v týmu zkušených kolegů přímo v Plzni, a stejně tak budete součástí mezinárodních týmů, jejichž úkolem je dodat zákazníkovi ten nejlepší možný produkt. Když vám vše půjde a bude se vám u nás líbit, možnosti rozvoje jsou skutečně veliké. Časem můžete svoji práci prezentovat širokému poli kolegů, nebo se v rámci vývoje produktu posouvat na další neméně zajímavé pozice.

Benefity

  • Zázemí velké nadnárodní společnosti a lídra v oboru
  • Flexibilní způsob práce
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, kvalitní pracovní prostředí...
  • ...a především příležitost rozjet svoji kariéru ve skvělé firmě!