CTO Inženýr

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Podnikatelská 1278/11, Plzeň 3-Skvrňany, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.

Lear je jedním z předních světových dodavatelů automobilových sedadlových systémů (Seating) a elektrických distribučních systémů (E-systems).

Naše společnost dodává své produkty významným světovým automobilkám a dodává svá řešení do více než 400 modelů automobilů. Prvotřídní výrobky ve společnosti Lear navrhuje, vyvíjí a vyrábí různorodý tým.

Činnost vývojového centra v Plzni je zaměřena na komplexní vývoj produktů pro divize Seating a E-Systems.

Centrum vzniklo v roce 2011 a v současnosti v něm pracuje na dvě stovky zaměstnanců v organizaci Seatingu, ve které probíhá kompletní vývoj sedaček ve všech fázích - od úvodního náčrtu, přes virtuální modely až po produkt, který prochází prototypovou výrobou, testováním a validací. Nedílnou součástí vývoje je i projektové řízení, které z Plzně probíhá jak na projektech v před-sériové i sériové fázi.

Vizí plzeňského Seatingu je vést vývoj všech svěřených projektů pod jednou střechou od A do Z a být přímým partnerem pro zákazníky, tj. výrobce automobilů. Činnost plzeňského centra má dosah prakticky po celé západní Evropě, ať už jde o spolupráci se zahraničními lokalitami Learu nebo přímo s automobilkami.

Chcete být u vývoje nejnovějších sedaček? Přidejte se do našeho plzeňského týmu!

Ve vývojovém centru Plzeň najdou uplatnění studenti či absolventi oborů, které zastřešuje Fakulta strojníFakulta elektrotechnická či Fakulta aplikovaných věd a kteří mají zájem věnovat se vývoji jedné z klíčových komponent automobilu.

Sedačkové systémy jsou vedle pohonné jednotky vozu nejkomplexnějším systémem ve voze, čemuž odpovídá široká škála profesí, které je do procesu vývoje nutno zapojit. Nabízíme možnost rozvíjet se v produktovém designu, konstrukci (CAD), projektovém řízení, pevnostních výpočtech, testování nebo validaci produktu.

Popis pozice

Jste absolventem nebo absolventkou některého ze strojírenských oborů a baví vás produktový inženýring? V tom případě hledáme právě vás. Do vývojového centra v Plzni, kde pracujeme na vývoji sedaček pro významné světové zákazníky, hledáme mladé absolventy do oddělení CTO (Cost Technology Optimization).

Mladé talenty, kteří se chtějí rozvíjet v oblasti produktového inženýringu. Máte ze školy nebo z předchozí praxe zkušenosti s analýzou technického produktu, nebo vás tato oblast zajímá? Chcete se naučit, jak inženýrsky optimalizovat náklady na produkt? Chcete hledat nová, dosud neobjevená technická řešení produktu?

Co nabízíme

Nabízíme ideální příležitost pro rozjezd kariéry v produktovém inženýringu v automotive. Své znalosti a dovednosti budete rozvíjet v týmu zkušených kolegů přímo v Plzni, a stejně tak budete součástí mezinárodních týmů, jejichž úkolem je dodat zákazníkovi ten nejlepší možný produkt. Když vám vše půjde a bude se vám u nás líbit, možnosti rozvoje jsou skutečně veliké. Časem můžete svoji práci prezentovat širokému poli kolegů, nebo se v rámci vývoje produktu posouvat na další neméně zajímavé pozice.

Benefity

  • Zázemí velké nadnárodní společnosti a lídra v oboru
  • Flexibilní způsob práce
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, kvalitní pracovní prostředí...
  • ...a především příležitost rozjet svoji kariéru ve skvělé firmě!