Produktový inženýr

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Podnikatelská 1278/11, Plzeň 3-Skvrňany, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 5. 4. 2021

Lear je jedním z předních světových dodavatelů automobilových sedadlových systémů (Seating) a elektrických distribučních systémů (E-systems).

Naše společnost dodává své produkty významným světovým automobilkám a dodává svá řešení do více než 400 modelů automobilů. Prvotřídní výrobky ve společnosti Lear navrhuje, vyvíjí a vyrábí různorodý tým.

Lear zaměstnává přes 160 000 zaměstnanců v 253 lokalitách ve 38 zemích po celém světě.

V České republice společnost působí od roku 1998 a v současné době provozuje několik výrobních závodů pro Seating i E-Systems. Součástí českého Learu jsou i vývojová technická centra či finanční centrum pro celou Evropu a Asii.

Popis pozice

Jste absolventem nebo absolventkou některého ze strojírenských oborů a zajímá vás, jak se vyvíjí špičkový produkt? V tom případě hledáme právě vás. Do vývojového centra v Plzni, kde pracujeme na vývoji sedaček pro významné světové zákazníky, hledáme mladé absolventy do oddělení produktového inženýringu.

Mladé talenty, kteří se chtějí rozvíjet v oblasti produktového inženýringu. Máte ze školy nebo z předchozí praxe zkušenosti s vývojem produktu, nebo vás tato oblast zajímá? Chcete se naučit, jak vyvíjet produkt, hledat ta správná technická řešení, anebo se stát expertem v oblasti konkrétních součástek či materiálů?

Důležitou součástí výbavy správného kandidáta nebo kandidátky je také dobrá znalost anglického jazyka.

Co nabízíme

Nabízíme ideální příležitost pro rozjezd kariéry v produktovém inženýringu v automotive. Své znalosti a dovednosti budete rozvíjet v týmu zkušených kolegů přímo v Plzni, a stejně tak budete součástí mezinárodních týmů, jejichž úkolem je dodat zákazníkovi ten nejlepší možný produkt. Když vám vše půjde a bude se vám u nás líbit, možnosti rozvoje jsou skutečně veliké. Časem můžete svoji práci prezentovat širokému poli kolegů, nebo se v rámci vývoje produktu posouvat na další neméně zajímavé pozice.

Benefity

  • Zázemí velké nadnárodní společnosti a lídra v oboru
  • Flexibilní způsob práce
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, kvalitní pracovní prostředí...
  • ...a především příležitost rozjet svoji kariéru ve skvělé firmě!