Validační inženýr

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita: Podnikatelská 1278/11, Plzeň 3-Skvrňany, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 5. 4. 2021

Lear je jedním z předních světových dodavatelů automobilových sedadlových systémů (Seating) a elektrických distribučních systémů (E-systems).

Naše společnost dodává své produkty významným světovým automobilkám a dodává svá řešení do více než 400 modelů automobilů. Prvotřídní výrobky ve společnosti Lear navrhuje, vyvíjí a vyrábí různorodý tým.

Lear zaměstnává přes 160 000 zaměstnanců v 253 lokalitách ve 38 zemích po celém světě.

V České republice společnost působí od roku 1998 a v současné době provozuje několik výrobních závodů pro Seating i E-Systems. Součástí českého Learu jsou i vývojová technická centra či finanční centrum pro celou Evropu a Asii.

Popis pozice

Jste absolventem nebo absolventkou některého ze strojírenských oborů a zajímá vás oblast validace technického řešení produktu? V tom případě hledáme právě vás. Do vývojového centra v Plzni, kde pracujeme na vývoji sedaček pro významné světové zákazníky, hledáme mladé absolventy do validačního oddělení, které úzce spolupracuje s oddělením testování?

Mladé talenty, kteří se chtějí rozvíjet v oblasti validace produktu. Máte ze školy nebo z předchozí praxe zkušenosti s testováním či validací, nebo vás tato oblast zajímá? Chcete se naučit, jak fungují různé typy testů sedaček, od testování airbagů, přes funkční a zátěžové testy až po fyzický komfort pasažéra?

Důležitou součástí výbavy správného kandidáta nebo kandidátky je také dobrá znalost anglického jazyka.

Co nabízíme

Nabízíme ideální příležitost pro rozjezd kariéry ve validačním oddělení v automotive. Své znalosti a dovednosti budete rozvíjet v týmu zkušených kolegů přímo v Plzni, a stejně tak budete součástí mezinárodních týmů, jejichž úkolem je dodat zákazníkovi ten nejlepší možný produkt. Když vám vše půjde a bude se vám u nás líbit, možnosti rozvoje jsou skutečně veliké. Časem můžete svoji práci prezentovat širokému poli kolegů, nebo se v rámci vývoje produktu posouvat na další neméně zajímavé pozice.

Benefity

  • Zázemí velké nadnárodní společnosti a lídra v oboru
  • Flexibilní způsob práce
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, kvalitní pracovní prostředí...
  • ...a především příležitost rozjet svoji kariéru ve skvělé firmě!