Android Developer - Junior / Medior

Obor: IT
Lokalita: Palackého třída 879/84, Brno-Královo Pole, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola

REDAMPSECURITY.com je český Cyber Security startup, v němž se věnujeme analýzám a hromadnému zpracování dat pro Cyber Security produkty renomovaných nadnárodních společností (mobilní operátoři, banky, ...), machine learningu a obecně programování chytrých nástrojů i komplexnějších SW architektur pro Cyber Security sektor.

Popis pozice

Už Tě nebaví „kódit“ pouze uživatelská rozhraní? Hledáme vývojáře pro Android, kteří se chtějí ponořit hlouběji do SDK a nebojí se prolomit různé výzvy. Chceš se aktivně podílet na vývoji našich bezpečnostních produktů?

Co hledáme

Nového kolegu či kolegyni, který/á:

  • má zkušenosti s vývojem aplikací pro Android (Kotlin, Java)
  • orientuje se v Android API
  • má zkušenosti s prací v Android Studiu
  • má znalosti principů reaktivního programování a designu
  • je schopen/schopna pracovat s RESTful API
  • nemá problém s GIT
  • je schopen/schopna pracovat v Linuxu
  • mluví anglicky na komunikativní úrovni (B1/B2 nebo vyšší)

Co nabízíme

  • Příležitost pracovat v týmu, který vyvíjí bezpečnostní řešení s celosvětovým dopadem
  • Kreativní práci a dobré kariérní vyhlídky v mladé rostoucí společnosti
  • Příjemnou a přátelskou pracovní atmosféru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mezinárodní pracovní klima
  • Opravdovou firemní kulturu

Benefity

  • Teambuildingové aktivity
  • Další vzdělávání – certifikáty dle vlastního výběru, firemní angličtina, …
  • 5 týdnů dovolené
  • Občerstvení zdarma (káva, čaj, sušenky, ...)
  • MultiSport karta
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál)