Trainee nákup

Obor: Nákup
Lokalita: Nárožní 1359/11, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Vedení Bc. práce
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 6. 4. 2021

Lidl je dynamická, společensky odpovědná a expandující firma. Už několik let za sebou jsme jedničkou na trhu, ale udržet se na vrcholu není jednoduché.
Proto hledáme talentované lidi, kteří nám v tom pomohou. Expandovat chceme i nadále, tedy příležitost kariérního růstu u nás není jen prázdným heslem, ale realitou.
Stejně tak si uvědomujeme důležitost výměny zkušeností a dalších rotací.

Popis pozice

Jako trainee v resortu nákupu proniknete do světa retailu a získáte informace o tom, co obnáší práce nákupčího. Rozvinete vyjednávací dovednosti a analytické schopnosti. Budete se zdokonalovat v oboru zbožíznalství v prostředí našeho dynamického týmu. Po úspěšném dokončení programu se posunete na pozici junior nákupčího nebo jinou manažerskou pozici v rámci resortu nákupu.

Právě u nás můžete nastartovat svůj kariérní růst!

Hlásit se můžete: zde

Pracovní náplň

  • seznámit se s prací a týmy v rámci resortu nákupu a získat cenné zkušenosti pod vedením našich manažerů
  • být u zrodu nových produktů: od prvotní myšlenky, přes analýzu trhu, vyjednávání s dodavateli až po uvedení výrobku do našich prodejen
  • naučit se souslednost procesů v rámci produktového managementu, kontroly kvality, vývoje designu obalů
  • analyzovat trh, nákupní trendy a chování
  • převzít zodpovědnost za dílčí úkoly

Co hledáme

  • ambiciózní osobnost s ukončeným VŠ vzděláním
  • praxe po ukončení vysokoškolského vzdělání max. 2 roky
  • německý jazyk - úroveň min. B2/C1 nebo anglický jazyk - úroveň min. B2/C1 v kombinaci s německým jazykem na úrovni min. B1 podmínkou
  • zvládnout pokročilé ovládání MS Office – Excel, PowerPoint
  • zapálený člověk pro oblast nákupu se schopností převzít zodpovědnost
  • chuť na sobě pracovat, být „nejlepším“ v oboru a měnit věci k lepšímu
  • motivace obchodním úspěchem a dosaženými výsledky
  • nebát se vyjednat ty nejlepší podmínky
  • vlastnit platný řidičský průkaz (sk. B) – aktivní řidič
  • orientace ve zbožíznalství a oblasti retailu výhodou

Co nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok se mzdou 58 000 Kč
  • garanci pozice na dobu neurčitou v případě úspěšně ukončeného programu
  • získání zkušeností a znalostí v jednom z největších maloobchodních řetězců
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost využití home office
  • MultiSport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče