TRAINEE

Obor: Automobilový průmysl | Elektrotechnika a energetika | IT | Kvalita a kontrola jakosti | Nákup | Strojírenství | Technologie a technika | Výroba a průmysl | Finance | Logistika | Management | Průmysl | Automatizace a robotika | Mikroelektronika
Lokalita: Kněžmost, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek | Trainee program
Požadované vzdělání: Ostatní

Se zhruba 6 000 zaměstnanci ve 14 zemích patříme z hlediska objemu prodejů mezi 100 největších dodavatelů automobilového průmyslu. Jakožto ověřený a preferovaný partner našich zákazníků vyvíjíme a vyrábíme inovativní produkty pro inteligentní palivové systémy a úložné boxy pro baterie elektromobilů. Speciální důraz klademe na rozvoj a růst všech našich zaměstnanců, klíčový pilíř naší růstové strategie.

V České republice působíme již více než 25 let. Náš závod s cca 400 zaměstnanci se nachází v Kněžmostě (zhruba 15 km od Mladé Boleslavi v blízkosti dálnice směr Liberec). Vyrábíme palivové nádrže, SCR nádrže (Selective Catalytic Reduction) - technologie pro snižování emisí a CVS produkty (Clear Vision System) – nádobky ostřikovačů.

Popis pozice

Končíte letos studium VŠ? Kontaktujte nás ihned a ještě při studiu s námi můžete začít spolupráci formou brigády (s nastavením docházky Vašim aktuálním možnostem). Po ukončení studia můžete využít jedinečných výhod Trainee programu!

Flexibilní 2-letý rotační program s možností přizpůsobení rotací cílové pozici.

Nástup možný dle dohody.

  • Ambiciózní student/tka VŠ s iniciativou a aktivním přístupem k řešení problémů.
  • Vzdělání v technickém oboru (mechatronika, robotika, elektronika, IT apod.), product management, projektové řízení, logistika a kvalita výhodou.
  • Ochota učit se novým věcem a zájem o sebevzdělávání.
  • Komunikační a organizační schopnosti.
  • Znalost komunikativní AJ a ČJ podmínkou.
  • Zapálení a orientace na výsledky.
  • Zájem o mezinárodní mobilitu.

Co nabízíme

  • Nabízíme poznání fungování mezinárodní automotive společnosti, procesů a technologií.
  • Při studiu – spolupráci formou dohody s přizpůsobením docházky studiu.
  • Po ukončení studia – přestup do Trainee programu - jednotlivé rotace v délce 6 měsíců v různých odděleních: Technologie – Výroba – Kvalita – Nové Projekty – IT - Logistika – Nákup/prodej – Finance – a další.
  • Zajímavé a perspektivní PRACOVNÍ NABÍDKY (vč. možných mezinárodních zkušeností) s přípravou na budoucí role expertů a vedoucích pracovníků.
  • Po úspěšném ukončení Trainee programu – možnost pracovního poměru na dobu neurčitou.
  • Příležitost uplatnit teoretické znalosti v praxi, mimo jiné řešením skutečných aktuálních problémů.

Benefity

  •         Mzda 34.000 – 38.000 Kč + měsíční výkonové prémie
  •         13. a 14. mzda
  •         Odměny při dosažení pracovního jubilea a při speciálních osobních událostech
  •         Příspěvek na závodní stravování
  •         Příspěvek na penzijní připojištění
  •         5 týdnů dovolené
  •         Další odměny a benefity