Studentská stáž - realizace pozemních staveb

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Praha, Česko
Druh úvazku: Částečný úvazek | Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 7. 4. 2021

Patříme mezi špičku v oboru. Umíme realizovat velké, složité a technologicky unikátní projekty, stejně jako menší projekty v regionech. Dbáme na to, abychom naše stavařské řemeslo předávali z generace na generaci a ze všech sil podporujeme osobní a profesní rozvoj našich lidí.

V současnosti zaměstnáváme přes 90 studentů na dlouhodobých odborných praxích a každoročně pomáháme odstartovat kariéru cca 50-ti novým absolventům vysokých škol, především stavařům.

Na veletrhu reprezentujeme ze Skupiny Metrostav tyto společnosti:

  • Metrostav a.s.
  • Metrostav DIZ s.r.o.
  • Metrostav TBR a.s.
  • Metrostav Norge AS

Popis pozice

Pro naši pozemní divizi v Praze hledáme posily z řad studentů, kteří mají zájem o získání praxe v oblasti realizace.

Budete pravou rukou mistra/stavbyvedoucího/vedoucího projektu a budete pomáhat při vykonávání těchto činností:

• organizace a řízení práce na vymezeném technologickém úseku výstavby

• řízení a koordinace práce dělníků

• zabezpečování a koordinace dodávek materiálu

• kontrola kvality provedení prací

• dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě

Hledáme studenta pro dlouhodobou spolupráci.

Co hledáme

  • student/tka fakulty stavební/stavební obory
  • praxe v realizaci staveb není podmínkou; vše potřebné vás naučíme
  • organizační a komunikační schopnosti
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • nadšení pracovat a učit se novému

Co nabízíme

  • vlídné přijetí; naši kolegové jsou zvyklí pracovat s nováčky s malými nebo žádnými pracovními zkušenostmi
  • budete se moci podílet na zajímavých a prestižních stavbách
  • jistotu a stabilitu – jsme jednička na českém stavebním trhu
  • u nás můžete profesně růst (jsme velká firma s velkými možnostmi)
  • patrona, který se o vás po adaptační dobu stará, ve smyslu zaučení a kontroly vaši práce – pomáhá vám řešit případné nesnáze
  • chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • zažijete přátelskou atmosféru ve firmě i mimo ni – pořádáme sportovní akce a firemní večírky; máme dobré týmy, které drží spolu