C# Developer – aplikace zachraňující lidské životy

Obor: IT
Lokalita: Evropská 2758/11, Praha 6-Dejvice, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

CertiCon je česká vědecko-technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatického testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací i automobilového či leteckého průmyslu. Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světe. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systémů v rámci „chytrých měst", naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

V současné době máme více než 400 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě a Olomouci. Nabízíme práci v moderním prostředí s kancelářemi po cca čtyřech lidech. Nedokážeš si představit práci bez dobré kávy a relax zón? Tak to jsi u nás správně!

Ve firmě je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se. Můžeš se těšit na hromadu projektových teambuildingů. A na vykání zapomeň.

V průběhu roku se zapojujeme do různých sportovních aktivit, jako je futsal, sportovní výzvy či charitativní sportovní akce.

Popis pozice

Pracujeme na vývoji mobilní aplikace, která umožňuje lékařům monitorovat zdravotní stav pacienta s implantovaným kardiostimulátorem a úpravu funkce kardiostimulátoru tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám pacienta. Projekt má globální dopad, aplikace je využívána na klinikách na všech kontinentech.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

  • Analyzovat zákaznické požadavky na chování aplikace
  • Konzultovat požadavky a navrhovaná řešení se zákazníkem či s ostatními členy týmu
  • Navrhovat vhodné řešení a implementovat jeho finální verzi v jazyce C#
  • Code review implementací ostatních členů týmu
  • Zkoušet funkčnost Tvou navrženého a vytvořeného řešení
  • Opravovat chyby zjištěné při testování anebo při praktickém používání aplikace

Vývojové prostředí

Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio 2017 a jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS).

Použité technologie

Samotná aplikace se tvoří v proprietárním jazyce SPEC a ve formátu XML je následně interpretována pomocí takzvaného frameworku. Náplní práce u této pozice je vývoj tohoto frameworku, který provádí veškerou požadovanou funkčnost.

Co hledáme

  • Znalost vývoje v jazyce C#
  • AJ minimálně na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu (komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí)
  • Výhodou: znalost vývoje v Xamarin, JS, XSLT

Co nabízíme

  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://www.makejvit.cz/#lide

Benefity

Jestli máme nějaké benefity? No jasně!

  • MultiSport karta
  • Penzijní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Bezúročné půjčky
  • Coffee & Lounge
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Sick days
  • Firemní knihovna
  • Finanční podpora při dlouhodobé nemoci
  • Hrazené studijní volno
  • Pružná pracovní doba
  • Relax zóny
  • Možnost práce mimo pracoviště