Cloud developer/ka Industry 4.0

Obor: IT | Jazyky
Lokalita: Technická 3017/1, Pilsen 3, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 8. 4. 2021

O společnosti

..kdo vlastně jsme?
Jsme jedinou českou engineeringovou pobočkou koncernu Krones Group, leadera na trhu v oblasti nápojového a potravinářského průmyslu. Naše pobočka Konplan má přes 230 zaměstnanců a stále rosteme!

...co děláme?
Projektujeme nápojové linky, které zvládnou stočit až 130 000 lahví za hodinu! To znamená, že díky nám může mít během pouhé hodiny a půl každý Plzeňák naší lahev nebo plechovku. A je jedno, jestli se bude jednat o náš Plzeňský Prazdroj, Coca Colu, Bohemia Sekt, Mattoni nebo Nestlé.

...o co nám jde?
Jde nám o smysluplnost naší práce. Proto své úsilí zaměřujeme na průmysl 4.0, inovativní technologie, udržitelnost a stabilitu našeho odvětví.
A samozřejmě nám jde o naše lidi. Ctíme individuální přístup, poskytujeme jim jistotu pracovního uplatnění na dlouhou řadu let, podporujeme profesní růst, respektujeme work-life balance a nováčky přijímáme do „vybalancovaných“ týmů.

Popis pozice

Co u nás budeš dělat?

  • Budovat nové cloudové řešení nejen pro pivovary
  • Vyvíjet back-endové služby a webový front-end

Co hledáme

  • Znalost programování v Python
  • Zájem o cloudové technologie
  • Znalost některého z frameworků: Angular, TypeScript, Go, Node, Bootstrap
  • Zkušenosti s relačními nebo NoSQL databázemi
  • Zkušenosti s Docker, Git, Jenkins, Linux, …
  • Chuť naučit se další věci
  • A jak vnímá práci v našem týmu softwarových vývojářů naše kolegyně? Petra - Konplan s.r.o.

Co nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu 38,5 hodiny týdně
  • Home office
  • Klidné pracovní prostředí
  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • Dotované stravování ve firemní kantýně
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc
  • Prémie za pracovní výročí