Programátor JAVA aplikace

Obor: IT
Lokalita: U Prazdroje 2807/8, Plzeň 3-Východní Předměstí, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Vedení Bc. práce | Vedení Mgr. práce
Požadované vzdělání: Střední škola

O společnosti

Pracuj z Plzně pro celý svět.

Zvyšujeme výkonnost výroby a logistiky prostřednictvím integrovaných řešení. Kombinujeme vyspělé průmyslové know-how a náš vlastní modulární software. Programujte či konzultujte s námi aplikace pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby. V této oblasti jsme jedni z nejlepších. Ve firmě je nás téměř dvě stě a tak se budeš mít vždy koho zeptat na radu.

Chceš vědět víc o nás i o pozicích? Mrkni na kariérní stránky.

Popis pozice

Víme, že si chceš vyzkoušet různé technologie a rádi tě s nimi seznámíme. Nečekáme, že vše budeš znát hned. Používáme osvědčené technologie JAVA EE, MS SQL, Javascript, jQuery. Testy píšeme v TSQL Unit Framework, JUnit, Selenium. Na interní projekty ale i v aplikaci používáme technologie jako: Angular, Kibana, ElasticSearch, MongoDB, Docker, Openshift, Android.

S dalšími třiceti kolegy budeš programovat serverovou aplikaci DCIx, která pomáhá řešit výrobní, skladové a logistické procesy zákazníkům po celém světě.

Rádi spolupracujeme, a tak se budeš mít vždy koho zeptat na radu.

Co hledáme

Určitě se ozvi, pokud:

  • máš dobrou znalost OOP – nejlépe JAVA, případně C++, C#,
  • umíš pracovat s relační databází a SQL – nejlépe MS SQL (Oracle, DB2…),
  • máš analytické myšlení a chceš se neustále zlepšovat,
  • chceš pracovat v prima partě, s dobrým zázemím i férovým přístupem.

Co nabízíme

  • férovou mzdu, která se zvyšuje s růstem zkušeností,
  • nastavený program pro zaučení nováčků,
  • práci na zajímavých projektech pro světové zákazníky,
  • zázemí české firmy s jasnou vizí a vždy otevřenou komunikaci.

Chceš vědět víc? Mrkni k nám na web.

Benefity

  • zázemí moderních kanceláří v centru města s kvalitním vybavením, monitory i polohovatelným stolem,
  • pružná pracovní doba,
  • možnost home-office, pokud to potřebujete,
  • mobilní telefon s datovým tarifem 10 GB, tarif platí i pro soukromá volání,
  • nejvýkonnější notebook nebo desktop Lenovo s I7 procesorem, mezi Windows a Linux si můžete vybrat,
  • k IT vybavení dostanete automaticky admin účet, takže veškeré programy si můžete sami spravovat,
  • nemáme zablokované žádné www stránky, takže můžete mrknout klidně na Facebook nebo si do firmy nechat objednat vánoční dárky, které za vás převezme recepce,
  • zdravotní poradenství online prostřednictvím ulekare.cz,
  • pro osobní pohodu psychoterapie online prostřednictvím hedepy.cz,
  • zdvojnásobení každé částky, kterou přispějete na dobročinné účely,
  • stravenky,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • 3 dny placeného volna pro otce po narození potomka,
  • kurzy angličtiny a němčiny přímo u nás a v pracovní době,
  • v létě zmrzlina, v zimě ovoce a neomezené množství bonbonků a možnosti si zahrát fotbálek po celý rok.

Fotogalerie