Konzultant pro oblast integrací

Obor: Technologie a technika
Lokalita: U Prazdroje 2807/8, Plzeň 3-Východní Předměstí, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

O společnosti

Pracuj z Plzně pro celý svět.

Zvyšujeme výkonnost výroby a logistiky prostřednictvím integrovaných řešení. Kombinujeme vyspělé průmyslové know-how a náš vlastní modulární software. Programujte či konzultujte s námi aplikace pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby. V této oblasti jsme jedni z nejlepších. Ve firmě je nás téměř dvě stě a tak se budeš mít vždy koho zeptat na radu.

Chceš vědět víc o nás i o pozicích? Mrkni na kariérní stránky.

Popis pozice

Máš logické a technické myšlení a rád nastavuješ procesy tak, aby fungovaly co nejlépe? Zvládneš komunikovat se zákazníkem v angličtině nebo v němčině? Tvoř s námi moderní komunikačních nástroje, které hýbou Průmyslem 4.0 a pomáhej zákazníkům z celé Evropy či USA včetně předních automobilek.

Co hledáme

Určitě se ozvi, pokud:

  • máš analytické myšlení,
  • bude tě bavit nastavovat elektronickou výměnu dat zákazníkům a komunikovat s nimi i v angličtině a němčině,
  • uvítáš práci především z plzeňských kanceláří,
  • chceš pracovat v prima partě, s dobrým zázemím i férovým přístupem.

Co nabízíme

  • férovou mzdu, která se zvyšuje s růstem zkušeností,
  • postupné zaučení, budeme se ti opravdu věnovat,
  • práci na zajímavých projektech pro světové zákazníky,
  • zázemí české firmy s jasnou vizí a vždy otevřenou komunikaci.

Chceš vědět víc? Mrkni k nám na web.

Benefity

  • zázemí moderních kanceláří v centru města s kvalitním vybavením, monitory i polohovatelným stolem,
  • pružná pracovní doba,
  • možnost home-office, pokud to potřebuješ,
  • mobilní telefon s datovým tarifem 10 GB, tarif platí i pro soukromá volání,
  • nejvýkonnější notebook nebo desktop Lenovo s I7 procesorem, mezi Windows a Linux si můžeš vybrat,
  • k IT vybavení dostanete automaticky admin účet, takže veškeré programy si můžete sami spravovat,
  • nemáme zablokované žádné www stránky, takže můžete mrknout klidně na Facebook nebo si do firmy nechat objednat vánoční dárky, které za vás převezme recepce,
  • zdravotní poradenství online prostřednictvím ulekare.cz,
  • pro osobní pohodu psychoterapie online prostřednictvím hedepy.cz,
  • zdvojnásobení každé částky, kterou přispějete na dobročinné účely,
  • stravenky,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • 3 dny placeného volna pro otce po narození potomka,
  • kurzy angličtiny a němčiny přímo u nás a v pracovní době,
  • neomezené množštví kvalitní kávy a čajů po celý rok, v zimě ovoce a každý pátek k práci playlist těch nejlepších songů, které si s kolegy vyberete.

Fotogalerie