Vývojový inženýr

Obor: IT | Věda a výzkum | Automatizace a robotika | Datová analýza
Lokalita: Klatovská tř. 416/22, Pilsen 3-Jižní Předměstí, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

Společnost Iconics je výrobce a poskytovatel vizualizačního softwaru pro průmyslovou automatizaci a obchodní inteligenci s pobočkami po celém světě.

Na českém a evropském trhu působí od roku 1994.

Ve spolupráci s mateřskou společností ICONICS, Inc. se sídlem v USA, vyvíjí a dodává vizualizační software na bázi OPC pro výrobní sféru, automatizaci a obchodní činnost.

Od roku 2019 jsme součástí skupiny Mitsubishi Electric.

Popis pozice

  • Individuálně přizpůsobena schopnostem a znalostem uchazeče s přihlédnutím k potřebám a plánům společnosti.
  • Práce v oblasti testování produktů, tvorbě automatických testů, návrhu architektur, výzkumu a vývoje produktů.
  • Řešení problémů v oborech od komunikace, databází, vizualizace, cloudových služeb až po machine learning a umělou inteligenci.

  • Znalost principů programování. Zkušenosti s C#, C++, JavaScript, HTML apod. výhodou.
  • Ochotu učit se nové věci.
  • Chuť pracovat s moderními technologiemi a vyvíjet pro IoT, tablety, VR, Cloud, ML…
  • Výhodou je specializace v jednom z následujících oborů: softwarové inženýrství, kybernetika, operační systémy, datové komunikace, database, mobilní a webové aplikace, umělá intelligence, 2D/3D počítačová grafika, matematika aj.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – každodenní schůze se členy týmu v USA.

Co nabízíme

  • Práci v přátelském kolektivu na plný nebo částečný úvazek a
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office.
  • Kompletní zaškolení a práci s nejnovějšími technologiemi (HoloLens, RealWear, Virtual reality, WebGL, HTML5, Smart Watch, Cloudové technologie, IoT, ML, HMI, OPC …).
  • Možnost spolupráce na diplomové práci.

Benefity

  • Pravidelné teambuildingy, vánoční večírky
  • Benefitní systém (plný úvazek) s možností výběru benefitu dle vlastní volby.
  • Navyšování dnů dovolené podle podle počtu odpracovaných let až do výše 25 dní za rok.