APLIKAČNÍ INŽENÝR - VÝVOJ APLIKACÍ BEZDRÁTOVÉHO NABÍJENÍ

Obor: Mikroelektronika | Elektrotechnika a energetika
Lokalita: Pobřežní 620/3, Karlín, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.

STMicroelectronics je předním světovým výrobcem polovodičových součástek sloužících zákazníkům v celém spektru aplikací. Jako lídr na trhu spolupracujeme s našimi zákazníky na nadčasových inovativních řešeních. Pražská pobočka má 170 zaměstnanců a zabývá se především návrhem integrovaných obvodů a aplikační podporou velkých zákazníků.

Popis pozice

  • podílení se na vývoji čipů pro bezdrátové nabíjení
  • ověřování chování a testování jednotlivých částí čipu v aplikaci
  • tvorba referenčních aplikací přijímačů/vysílačů pro bezdrátové nabíjení telefonů, tabletů, wearables apod.
  • podpora zákazníků při vývoji finálních produktů
  • tvorba technické dokumentace k produktům (Datasheet, Application Notes) a referenčních desek (Eval kits, Demo kits)
  • spolupráce při vývoji produktu s týmy po celém světě

  • elektronik s všeobecnou znalostí elektroniky a vysokoškolským vzděláním z oboru elektro
  • základní znalost elektronických obvodů
  • znalost programování mikrokontrolérů s jádrem ARM Cortex (M0+, M3, M4 aj.)
  • orientace v návrhu plošných spojů, v základních návrhových pravidlech a zkušenosti s některým návrhovým systémem (Altium Designer, KiCAD, Eagle CAD) výhodou
  • zkušenosti s pájením SMD součástek a integrovaných obvodů (0805, QFN)
  • znalost měření elektrických veličin, měřicích přístrojů a jejich používání
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Benefity

  • 5 týdnů dovolené + 5 bridge days
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 130 Kč/den
  • flexipassy v hodnotě 600 Kč/měsíc
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění ve výši 2.000 Kč/ měsíc
  • firemní skupinové životní pojištění
  • příspěvky na jazykovou výuku
  • zdravotní cvičení na pracovišti (3x týdně)
  • sick leaves
  • dobrovolnické aktivity
  • 8 týdnů rodičovské dovolené