APLIKAČNÍ INŽENÝR - BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ – FW

Obor: Mikroelektronika | Elektrotechnika
Lokalita: Pobřežní 620/3, Karlín, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 8. 4. 2021

STMicroelectronics je předním světovým výrobcem polovodičových součástek sloužících zákazníkům v celém spektru aplikací. Jako lídr na trhu spolupracujeme s našimi zákazníky na nadčasových inovativních řešeních. Pražská pobočka má 170 zaměstnanců a zabývá se především návrhem integrovaných obvodů a aplikační podporou velkých zákazníků.

Popis pozice

  • vývoj integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení a tvorba kompletních referenčních aplikací vysílačů i přijímačů pro bezdrátové dobíjení telefonů, tabletů a nositelné elektroniky, standardů proprietárních či založených na Qi
  • vývoj architektur a firmwaru, ovladačů HAL a jejich následná validace na prototypech
  • tvorba modelů a firmwaru pro verifikaci funkcí digitálních bloků a jejich architektury
  • spolupráce se členy ostatních týmů podílejících se na vývoji, validaci a výrobě koncových produktů pro zákazníky z celého světa
  • získávání zkušeností v oblasti komplexních funkcí a principů a jejich následné integrace

  • elektronik se zálibou pro vývoj a validaci nových integrovaných obvodů s uplatněním znalostí z digitalní a mixed signal eletrotechniky, toužící se učit a sdílet své zkušenosti
  • vysokoškolské vzdělání v oboru elektro nebo výpočetní techniky
  • zkušenosti s vývojem firmwaru
  • zkušenosti s C (Matlab, Python, Builder výhodou)
  • zkušenosti s jádrem Cortex, STM32
  • zkušenosti s FPGA výhodou
  • znalost měřicích přístrojů a jejich řízení, znalost měření elektrických veličin
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Benefity

  • 5 týdnů dovolené + 5 bridge days
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 150 Kč/den
  • flexipassy v hodnotě 700 Kč/měsíc
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění ve výši 2.000 Kč/ měsíc
  • firemní skupinové životní pojištění
  • příspěvky na jazykovou výuku
  • zdravotní cvičení na pracovišti (3x týdně)
  • sick leaves
  • dobrovolnické aktivity
  • 8 týdnů rodičovské dovolené