TEST DEVELOPMENT INŽENÝR

Obor: Elektrotechnika a energetika | Mikroelektronika
Lokalita: Pobřežní 620/3, Karlín, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.

STMicroelectronics je předním světovým výrobcem polovodičových součástek sloužících zákazníkům v celém spektru aplikací. Jako lídr na trhu spolupracujeme s našimi zákazníky na nadčasových inovativních řešeních. Pražská pobočka má 170 zaměstnanců a zabývá se především návrhem integrovaných obvodů a aplikační podporou velkých zákazníků.

Popis pozice

Staňte se součástí týmu, zabývajícím se tvorbou produkčních testovacích řešení a charakterizací nově vznikajících produktů v oblasti vývoje a výroby elektroniky pro přenosná zařízení (bezdrátové nabíjení, kapacitní dotykové kontrolery, inteligentní budiče piezostrikčních měničů, apod).

  • znalost teorie elektrických obvodů, elektroniky a měřící techniky
  • znalost principů programování a algoritmizace
  • znalost práce s tabulkovými procesory
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Výhodou je:

  • znalost programovacích jazyků C/C++, VisualBASIC
  • zkušenost s programováním mikropočítačů na bázi jader typu ARM Cortex M
  • zkušenost s návrhem a realizací desek plošných spojů

Co nabízíme

  • kontakt s nejnovějšími technologiemi předních technicky zaměřených firem
  • přátelské pracovní prostředí nadnárodní společnosti
  • možnost dále se zdokonalovat v technické oblasti a pracovat na zajímavých a kreativních úkolech

Benefity

  • 5 týdnů dovolené + 5 bridge days
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 130 Kč/den
  • flexipassy v hodnotě 600 Kč/měsíc
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění ve výši 2.000 Kč/ měsíc
  • firemní skupinové životní pojištění
  • příspěvky na jazykovou výuku
  • zdravotní cvičení na pracovišti (3x týdně)
  • sick leaves
  • dobrovolnické aktivity
  • 8 týdnů rodičovské dovolené