Fyzik/fyzička - Vývojový pracovník

Obor: Věda a výzkum
Lokalita: Na Lukách 2283, Turnov, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Mgr.

Crytur je přední světovou společností zabývající se výrobou a opracováním syntetických krystalů se zaměřením na speciální technické a vědecké aplikace s úzkou specializací na zákaznické projekty s vysokou mírou spolupráce ve výzkumu a vývoji.

Provozujeme moderní areál a využíváme vlastní propracované technologie pro růst krystalů a jejich následné opracování, přísnou technickou kontrolu a montáž do špičkových technických celků ve velmi čistém prostředí.

Naše výrobky pokrývají široké spektrum scintilačních detektorů, detektorů pro elektronovou mikroskopii, laserových tyčí, luminoforů pro osvětlovací techniku, rtg zobrazování safírových profilů a přesné krystalové optiky.

Popis pozice

- vývoj a testování optických aplikací v oblasti detektorů ionizujícího záření - komplexních zobrazovacích systémů
- testování a zavádění nových výrobků/komponent v oblasti scintilačních materiálů
- spolupráce na přípravě nových výrobních technologiích v souvislosti s vyvinutými typy nových zobrazovacích systémů
- tvorba technické dokumentace přípravků a layoutů ve spolupráci s konstrukcí
- odpovědnost za proveditelnost výroby
- identifikace a řešení problémů ve výrobě

- VŠ vzdělání ideálně v oboru fyziky pevných látek, optiky, optoelektroniky, fyzikální elektroniky, materiálového inženýrství či v příbuzných oborech

- analytický přístup k řešení zadaných úkolů, systematičnost, schopnost dokončovat úkoly v zadaném termínu,

- vnitřní drive a orientace na výsledky

- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost spolupráce napříč různými odděleními

- zkušenosti s projektovým řízením vítány

- anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou

Co nabízíme

- vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy

- odpovídající platové ohodnocení

- seznámení s řadou moderních postupů

- možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje

- přátelské pracovní prostředí, profesionalita

Benefity

- každoroční zvyšování mezd

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- životní pojištění

- bezproblémové parkování