TRAINEE POWER LAB

Obor: Elektrotechnika a energetika
Lokalita: Pobřežní 620/3, Karlín, Czechia
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

STMicroelectronics je předním světovým výrobcem polovodičových součástek sloužících zákazníkům v celém spektru aplikací. Jako lídr na trhu spolupracujeme s našimi zákazníky na nadčasových inovativních řešeních. Pražská pobočka má 170 zaměstnanců a zabývá se především návrhem integrovaných obvodů a aplikační podporou velkých zákazníků.

Popis pozice

V laboratoři budete pracovat s nejnovějšími technologiemi řadičů a spínacích prvků pro aplikace od jednotek do desetitisíců wattů. Elektronika pro obnovitelné zdroje, spínané zdroje, nabíječky pro EV, osvětlovací technika, průmyslová automatizace, elektrické pohony

  • obecnou znalost elektroniky -> porozumnění a návrh schématu/ plošného spoje, výběr součástek, odhalování chyb ve schématu nebo na desce plošných spojů
  • dobrou znalost angličtiny
  • výhodou je zkušenost práce se spínanými zdroji

Co nabízíme

  • kontakt s nejnovějšími technologiemi předních technicky zaměřených firem
  • přátelské pracovní prostředí nadnárodní společnosti
  • možnost dále se zdokonalovat v technické oblasti
  • flexibilní částečný úvazek (celkem 16h týdně)