TRAINEE MICROCONTROLLER APPLICATION SUPPORT / STM 32

Obor: Elektrotechnika a energetika
Lokalita: Pobřežní 620/3, Karlín, Czechia
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

STMicroelectronics je předním světovým výrobcem polovodičových součástek sloužících zákazníkům v celém spektru aplikací. Jako lídr na trhu spolupracujeme s našimi zákazníky na nadčasových inovativních řešeních. Pražská pobočka má 170 zaměstnanců a zabývá se především návrhem integrovaných obvodů a aplikační podporou velkých zákazníků.

Popis pozice

Jako člen týmu aplikační podpory se budete podílet na spolupráci se zákazníky STMicroelectronics, kteří používají mikrokontroléry STM32. Setkáte se s nepřebernou škálou aplikací od svítidel, chytrých vypínačů přes pračky a mobilní telefony až po součásti automobilů a velkých průmyslových strojů; od bateriových aplikací až po řízení výkonných motorů.

Co hledáme

  • student v oboru elektro
  • základy elektroniky
  • znalost programovacího jazyka C
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Výhodou je:

  • zkušenosti s vývojem embedded aplikací
  • znalost některého RTOS
  • znalost komunikačních periferií - USB, Ethernet, CAN, UART, I2C

Co nabízíme

  • možnost pracovat na velmi zajímavých úkolech
  • přátelské pracovní prostředí nadnárodní společnosti
  • možnost dále se zdokonalovat v technicke oblasti
  • flexibilní úvazek (2-3 dny v týdnu)