TRAINEE APLIKAČNÍ TÝM / MEMS & SENSORS

Obor: Elektrotechnika a energetika
Lokalita: Pobřežní 620/3, Karlín, Czechia
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

STMicroelectronics je předním světovým výrobcem polovodičových součástek sloužících zákazníkům v celém spektru aplikací. Jako lídr na trhu spolupracujeme s našimi zákazníky na nadčasových inovativních řešeních. Pražská pobočka má 170 zaměstnanců a zabývá se především návrhem integrovaných obvodů a aplikační podporou velkých zákazníků.

Popis pozice

Staňte se součástí týmu, zabývajícího se technickou podporou zákazníků a konzultacemi v oblasti MEMS senzorů (akcelerometry, gyroskopy, magnetometry, tlakové senzory atd.).

  • znalost jazyka C (STM32) - konfigurace a aplikační programování MEMS senzorů
  • obecná znalost elektroniky, porozumnění a návrh schématu, plošného spoje, analýza zdrojového kódu
  • komunikativnost a flexibilita pracovat na více projektech najednou
  • dobrá znalost angličtiny

Výhodou je:

  • předchozí zkušenost práce na projektech se senzory
  • znalost prostředků pro analýzu a zpracování signálů, vývoj algoritmů
  • nadání pro tvorbu dokumentace a technických prezentací

Co nabízíme

  • možnost pracovat na velmi zajímavých a kreativních úkolech
  • práci s nejnovějšími technologiemi a kontakt se zákazníky přes online rozhraní
  • přátelské pracovní prostředí nadnárodní společnosti
  • možnost dále se zdokonalovat v technické oblasti
  • flexibilní pracovní doba (16 hodin týdně)