WinProp Specialist (automotive – asistenční systémy)

Obor: Elektrotechnika
Lokalita: Prague 4, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 8. 1. 2021

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů.

Staň se součástí stabilní nadnárodní společnosti v rámci koncernu Volkswagen s 20 letou tradicí. Získej zajímavou práci v rostoucím oboru a buď v centru vývoje nových automobilových technologií, které budou zaváděny do automobilů během příštích 5 let. Jsme skvělý tým přátelských kolegů, kteří jsou odborníci v tom, co dělají, sdílejí své znalosti a vzájemně se podporují.

Popis pozice

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100%ním členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Co hledáme

Jak si představujeme profil vhodného kandidáta?
  • ideálně absolvent studijního oboru zaměřeného na oblast teorie pole – to však není podmínkou
  • podmínkou naopak je praktická zkušenost s nástrojem WinProp

Dále bys měl:

  • umět anglicky nebo německy (= rozumíš technické dokumentaci a obstojně zvládáš komunikaci nejen po mailu)
  • mít rád týmovou práci
  • ale zároveň být samostatný a proaktivní při řešení přidělených úkolů

Tvou výhodou bude znalost elektroniky motorových vozidel.

Co nabízíme

Skupina Volkswagen využívá tzv. modulární vývoj, díky kterému je možné použít stejné elektronické systémy přes více vozů. V Digiteq Automotive jsme zodpovědní za moduly i jednotlivé funkce asistenčních a komfortních systémů. Zajišťujeme vývojové činnosti od koncepčního návrhu až po uvolnění do sériové výroby.

Pokud Tě lákají témata jako autonomní řízení a další pokročilé systémy, nyní je ideální doba nastoupit k nám a podílet se na vytváření budoucnosti automobilů. :-)

Do našeho neustále se rozrůstajícího týmu (už je nás přes 20) Asistenční systémy a bezpečnost vozu hledáme aktuálně nového kolegu, který k nám přinese know how v oblasti simulací elektromagnetických polí – kolegu, který má zkušenost s nástrojem WinProp.

Ve WinProp u nás budeš simulovat a analyzovat chování senzorů asistenčních systémů (radar).

Benefity

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hod./týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Možnost práce na Home Office
  • Flexi volno (dohoda o napracování poskytnutého volna)
  • Příspěvek na stravování (stravenka v hodnotě 100 Kč)
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí
Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám své CV.
Těšíme se na setkání s Tebou!