IT konzultant pro oblast logistiky

Obor: Technologie a technika
Lokalita: U Prazdroje 2807/8, Plzeň 3-Východní Předměstí, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

O společnosti

Pracuj z Plzně pro celý svět.

Zvyšujeme výkonnost výroby a logistiky prostřednictvím integrovaných řešení. Kombinujeme vyspělé průmyslové know-how a náš vlastní modulární software. Programujte či konzultujte s námi aplikace pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby. V této oblasti jsme jedni z nejlepších. Ve firmě je nás téměř dvě stě a tak se budeš mít vždy koho zeptat na radu.

Chceš vědět víc o nás i o pozicích? Mrkni na kariérní stránky.

Popis pozice

Pokud máš technické myšlení, jsi komunikativní a chceš se podílet na zajímavých zahraničních projektech, bude tě práce v Aimtecu bavit! Našim zákazníkům budete pomáhat zefektivňovat procesy v oblasti logistiky. Našimi zákazníky jsou například: KOH-I-NOOR, Škoda Transportation, Sportisimo nebo Budějovický Budvar.

Co hledáme

Určitě se ozvi, pokud:

  • absolvoval jsi VŠ technického směru,
  • máš selský rozum a nebojíš se ho použít,
  • baví tě komunikovat s chytrými lidmi a zvládneš to i v angličtině nebo němčině,
  • chceš se neustále posouvat a hledat nová řešení.

Co nabízíme

  • férovou mzdu, která se zvyšuje s růstem zkušeností a samostatnosti,
  • nastavený program pro zaučení nováčků - nejprve tě provedeme interní certifikací,
  • práci v týmu na smysluplných projektech pro světové zákazníky,
  • vaší práce si budou vážit jak zákazníci, tak kolegové,
  • postupně se stanete projektovým manažerem, který nejen nastavuje systém, ale zodpovídá za celou jeho realizaci,
  • cestování do zahraničí za zákazníky (jen co to půjde :)),
  • zázemí české firmy s jasnou vizí a vždy otevřenou komunikaci.

Chceš vědět víc? Mrkni k nám na web.

Benefity

  • zázemí moderních kanceláří v centru města s kvalitním vybavením, monitory i polohovatelným stolem,
  • pružná pracovní doba,
  • možnost home-office, pokud to potřebuješ,
  • mobilní telefon s datovým tarifem 10 GB, tarif platí i pro soukromá volání,
  • nejvýkonnější notebook nebo desktop Lenovo s I7 procesorem, mezi Windows a Linux si můžete vybrat,
  • k IT vybavení dostaneš automaticky admin účet, takže veškeré programy si můžeš sám spravovat,
  • nemáme zablokované žádné www stránky, takže můžete mrknout klidně na Facebook nebo si do firmy nechat objednat vánoční dárky, které za vás převezme recepce,
  • zdravotní poradenství online prostřednictvím ulekare.cz,
  • pro osobní pohodu psychoterapie online prostřednictvím hedepy.cz,
  • zdvojnásobení každé částky, kterou přispějete na dobročinné účely,
  • stravenky,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • 3 dny placeného volna pro otce po narození potomka,
  • kurzy angličtiny a němčiny přímo u nás a v pracovní době,
  • neomezené množství kávy a čaje po celý rok, v zimě ovoce a možnost si zahrát fotbálek po celý rok.

Fotogalerie