Stavební mistr pro Prahu a nejbližší okolí

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Za Zastávkou 373, Praha-Dolní Měcholupy, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

Jsme generální dodavatel pozemních staveb. Naší vedlejší specializací je samostatná subdodávka monolitických konstrukcí. Na českém stavebním trhu se pohybujeme přes 10 let. Dáváme stavařským nováčkům jedinečnou příležitost získat potřebnou praxi!

Popis pozice

Není Ti práce v terénu cizí? Chceš se podílet na našem dalším růstu, a rozvíjet své dovednosti na zajímavých projektech v pozemním stavitelství? Potom si tu správně! Nabízíme jedinečnou příležitost i úplným nováčkům v oboru (Je potřeba se prokázat alespoň praxí z brigád ve stavařině).

Studuješ VŠ a máš prokazatelnou praxi ve formě brigád (práce na částečný úvazek).

Máš zkušenost s pozemním stavitelstvím.

Velice dobře se orientuješ v prostředí MS Office, a v Excelu ovládáš tabulky a nějaké ty vzorce.

Velkou výhodu máš v případě zkušenosti s monolitickými, železobetonovými konstrukcemi.

Co nabízíme

Velmi pěkné finanční ohodnocení.

V případě nástupu na HPP 38-40.000 Kč hrubého na měsíc a smlouvu na dobu určitou na 2 roky.

V případě nástupu na DPP, nebo DPČ se domluvíme na odpovídajícím tarifu za hodinu.

Benefity

Finanční bonusy a prémie během roku, 13. plat (v případě dobrých hospodářských výsledků společnosti).
Zaměstnanecké benefity (stravenková karta, multisport karta - dobrovolná, příspěvek na penzijní pojištění - po 3 měsících zk. doby, 25 dnů dovolené, mobil, notebook, možnost vzdělávat se v oboru, zajímavé firemní akce a večírky).