Senior/Junior IT Security Consultant

Obor: IT
Lokalita: Bartůňkova 2349/3a, Praha 11-Chodov, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.

Jsme ISECO! Dodáváme, nasazujeme a podporujeme řešení pro bezpečnost postavené na systémech od předních výrobců (IBM, Rapid7, MobileIron) doplněná o naše vlastní rozšíření. Jsme sice menší firma, ale projekty děláme velké – a pokud není zrovna lockdown scházíme se ve vilce na pražském Chodově se zahrádkou a grilem.

Popis pozice

Hledáme zkušenější kolegy, kteří se rozhlížejí po nových výzvách, tak i studenty posledních ročníků technických oborů VŠ nebo čerstvé absolventy se zájmem o IT a informační/kybernetickou bezpečnost.

Co u nás můžeš čekat:

  • zapojení do implementací systémů bezpečnostního monitoringu (SIEM),
  • analýzu incidentů a bezpečnostních problémů v prostředí zákazníka,
  • konzultace v oblasti bezpečnostního monitoringu a IT bezpečnostních systému obecně,
  • zastřešení vlastních projektů (pokud budeš mít dostatek zkušeností).

Co hledáme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru a aktivní angličtinu,
  • základní orientaci v oblasti IT a informační/kybernetické bezpečnosti,
  • zkušenosti s konkrétními technologiemi (ale nejsou podmínkou),
  • schopnost komunikace s klientem (ať už po telefonu, e-mailu, v tiketech nebo zastřešení schůzek),
  • obecnou orientaci v IT (vývoj, operační systémy, databáze, sítě),
  • samostatnost, zájem učit se nové věci a zdravý rozum.

Co nabízíme

  • práci na zajímavých bezpečnostních projektech pro TOP společnosti v ČR i ve světě,
  • více možností zaměření: bezpečnostní dohled, implementace, konzultace podle tvých možností a zkušeností,
  • pestrou práci kombinující v sobě svět konzultací a techniky,
  • práci na HPP či ŽL, případně DPČ (poloviční úvazek),
  • platové podmínky odpovídající zkušenostem a další benefity (notebook, telefon, 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny),
  • velký prostor pro seberealizaci a mladý, menší kolektiv ve vilce na Chodově.

Benefity

  • počítač, mobilní telefon
  • kurzy angličtiny