Specialista/ka podpory bezpečnostních řešení

Obor: IT
Lokalita: Bartůňkova 2349/3a, Praha 11-Chodov, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 9. 4. 2021

Zabýváme se informační a IT bezpečností. Našim klientům poskytujeme konzultační služby a dodáváme komplexní řešení v oblasti bezpečnosti. Našimi klienty jsou velké společnosti působící v ČR i ve světě. Pracujeme s těmi nejlepšími technologiemi v oboru, jako například s řešeními od společností IBM, Rapid7, Mobile Iron či Flowmon.

Popis pozice

Jsme ISECO! Dodáváme, nasazujeme a podporujeme řešení pro bezpečnost postavené na systémech od předních výrobců (IBM, Rapid7, MobileIron) doplněná o naše vlastní rozšíření. Jsme sice menší firma, ale projekty děláme velké. Sedíme ve vilce na pražském Chodově se zahrádkou a aktuálně chceme rozšířit tým.

Co u nás můžeš čekat:

  • práci se systémy pro bezpečnostní monitoring,
  • práci v různých zákaznických prostředích (vzdáleně) a komunikaci se zákazníky,
  • možnost naučit se o bezpečnosti a spoustě systému v IT infrastruktuře.

Co hledáme

Co očekáváme my od tebe:

  • základní orientace v sítích a síťových protokolech,
  • základní orientace v linuxu (Windows a další platformy výhodou),
  • zájem a základní orientaci v oblasti informační a IT bezpečnosti,
  • samostatný a odpovědný přístup a rád dotahuješ věci do konce,
  • angličtinu na komunikativní úrovni.

Co nabízíme

Chceme ti za to nabídnout:

  • místo v našem týmu, který dodává hotové i vlastní produkty a služby v oblasti informační bezpečnosti,
  • prostor pro seberealizaci – oceňujeme aktivní přístup a nové nápady,
  • práci ve flexibilním rozsahu (plný i zkrácený úvazek) i formě (DPČ, pracovní smlouva),
  • platové podmínky odpovídající zkušenostem a další benefity (notebook, telefon, 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny),
  • možnost se dál rozvíjet ve společnosti ISECO.CZ a vyzkoušet si práci na reálných projektech v prostředí zákazníka,
  • pravidelné grilování,
  • velký prostor pro seberealizaci a mladý, menší kolektiv ve vilce na Chodově.

Benefity

  • notebook, mobilní telefon
  • kurzy angličtiny