Process Control Engineer

Obor: Elektrotechnika a energetika | Technologie a technika | Výroba a průmysl | Datová analýza | Průmysl
Lokalita: Vítězná 1, Sedlec, Kutná Hora, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Mgr.

Možná neznáte Philip Morris, ale určitě znáte naše značky - Marlboro, L&M, lokální Sparty nebo nový bezdýmný IQOS a Heets. Jsme leader na trhu tabákových výrobků jak u nás, tak v zahraničí. V Kutné Hoře máme továrnu, která hraje klíčovou roli v našem úspěchu. Neustále pracujeme na zlepšení našich výrobních procesů, bezpečnosti, inovacích a spokojenosti našich zaměstnanců. K dispozici máme jeden z nejmodernějších strojových parků v Evropě, který zásobuje tabákovými výrobky více než 30 zemí světa.

Popis pozice

Staneš se součástí našich projektů, něco budeš vyvíjet, implementovat a modifikovat dle požadavků zákazníka. Dostaneš na starost správu PLC HMI SW na výrobních zařízení. Nedílnou součástí tvé práce také bude koordinace sběru dat z linek pro MES a SPA. Na této pozici je výhodou certifikace Vyhlášky 50 elektro, paragraf 5, ale není to podmínkou. Komunikace v anglickém jazyce je samozřejmostí. S prací v Excelu a našimi interními systémy se budeš také denně setkávat.

  • Měl/a bys být ABSOLVENTEM vysoké školy technické nebo ekonomické a mít předchozí zkušenosti v rámci stáží či jiných trainee programů
  • KOMUNIKATIVNOST – bez toho to u nás nejde, budeš komunikovat s manažery jednotlivých oddělení a kolegy z ostatních týmů.
  • SELSKÝ ROZUM A ANALYTICKÉ SCHOPNOSTI - dokážeš se nad věcmi zamyslet, a pokud Ti to nedává smysl, zeptáš se? Vypadne z tebe čas od času pár dobrých nápadů?
  • ZODPOVĚDNOST – nebudeme Ti stát za zády a kontrolovat každý krok, budeme věřit, že zadaný úkol splníš
  • Čeština nebo slovenština je nezbytností! A jelikož jsou ve firmě i kolegové z jiných států, ANGLIČTINU tady také využiješ a bude se Ti hodit při dalším posunu v kariéře.
  • MS OFFICE ti není cizí? Někdy bude potřeba udělat prezentaci v PowerPointu nebo tabulku v Excelu (včetně pokročilých funkcí, makra budou výhodou) a je potřeba všechna data dát do srozumitelné podoby.
  • Velice bychom uvítali certifikát na VYHLÁŠKU 50 elektro § 5

Co nabízíme

  • Velmi nadstandardní mzdu a během roku finanční příspěvek na zimní a letní dovolenou ve výši 1,6 vašeho platu
  • Flexibilní rozvržení pracovní doby a možnost práce z domova (52 dnů home office v roce)
  • 25 dní dovolené, 4 sick days
  • Pro sportovní nadšence nabízíme Multisport kartu
  • Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 5000Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění, který lze čerpat ihned po nástupu na pracovní pozici
  • Relokační příspěvek pokud bydlíš více jak 50 km od Kutné hory a budeš se chtít přestěhovat (cca průměrně měsíčně 10.000 Kč na 2 roky)