Stážista v týmu výrobní & zákaznické kvality

Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Lokalita: Vítězná 1, Sedlec, Kutná Hora, Česko
Druh úvazku: Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Bc.

Možná neznáte Philip Morris, ale určitě znáte naše značky - Marlboro, L&M, lokální Sparty nebo nový bezdýmný IQOS a Heets. Jsme leader na trhu tabákových výrobků jak u nás, tak v zahraničí. V Kutné Hoře máme továrnu, která hraje klíčovou roli v našem úspěchu. Neustále pracujeme na zlepšení našich výrobních procesů, bezpečnosti, inovacích a spokojenosti našich zaměstnanců. K dispozici máme jeden z nejmodernějších strojových parků v Evropě, který zásobuje tabákovými výrobky více než 30 zemí světa.

Popis pozice

Stanete se součástí čtyřiceti členného týmu oddělení kvality, který se stará jak o výrobní tak i zákaznickou kvalitu. Zároveň můžete nahlédnout do našich laboratoří, kde kolegové kontrolují každý výrobek a řeší kvalitativní neshody. Budete se podílet na aktivitách, které souvisejí s kvalitativními ztrátami na výrobcích, zároveň se budete podílet na řešení zákaznických reklamací. Součástí vaší práce bude i práce s daty a analýzami, nejvíce uplatníte své znalosti s MS Excel. Denně budete komunikovat i s oddělením výroby, komunikace v anglickém jazyce je samozřejmostí.

  • KOMUNIKATIVNOST – bez toho to u nás nejde, budete komunikovat s manažery jednotlivých oddělení a kolegy z ostatních týmů
  • ZODPOVĚDNOST – nebudeme vám stát za zády a kontrolovat každý krok, budeme věřit, že zadaný úkol splníte
  • SELSKÝ ROZUM A ANALYTICKÉ SCHOPNOSTI - dokážete se nad věcmi zamyslet, a pokud ti to nedává smysl, zeptáš se
  • Čeština nebo slovenština je nezbytností! A jelikož jsou ve firmě i kolegové z jiných států, ANGLIČTINU také využijete
  • MS OFFICE vám není cizí? Někdy bude potřeba udělat prezentaci v PowerPointu nebo tabulku v Excelu, příp. zorganizovat schůzku v Outlooku
  • Musíte být aktuálně STUDENTEM vysoké školy technické nebo ekonomické
  • Mít předchozí zkušenosti v rámci stáží či jiných trainee programů je velké plus! :-)

Co nabízíme

  • Placenou dlouhodobou brigádu/stáž (DPČ, 20 hodin týdně) s hodinovou sazbou 170 Kč/h
  • Flexibilní rozvržení pracovní doby a možnost práce z domova
  • Stravenky a kartu Multisport
  • Spolupráci na psaní bakalářské/diplomové práce
  • Možnost přestupu na plný pracovní úvazek po ukončení studia nebo účast v Management Trainee programu