Projektant HW

Obor: Elektrotechnika a energetika
Lokalita: U Školky 14, Plzeň 2-Slovany-Koterov, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.

Skupina INVELT GROUP – již 30 let úspěšně poskytujeme komplexní dodávky a služby pro energetiku v tuzemsku i v zahraničí. Zajišťujeme výstavbu elektrárenského nebo teplárenského bloku formou na klíč.

Díky prostředí malé české společnosti nabízíme velmi rozsáhlou možnost seberealizace a efektivní komunikace napříč firmou.

Popis pozice

·        Projektování HW v jednom ze tří oddělení: řídících systémů elektráren / elektrických ochran / regulátorů napětí elektrických generátorů (buzení generátorů)

·        Zaučení do detailní problematiky daných projektů a jejich samostatná realizace - od zpracování projektu, přes odzkoušení ve výrobě, jednání s dodavateli i zákazníky, až po uvedení do provozu

·        Řízení dodávek elektro části jednotlivých projektů

·        Implementace produktů a technická podpora ABB Švýcarsko

·        Uvádění do provozu v ČR i zahraničí

·        Alespoň bakalářské vzdělání v oborech energetiky či elektro zaměření

·        Vyhlášku §50

·        Zájem o specializaci na projektech v energetice

·        Schopnost a flexibilitu neustále se rozvíjet v oboru

·        Pro-aktivní přístup

·        Angličtinu slovem i písmem – podpoříme jazykovým kurzem

·        Řidičský průkaz B a otevřenost služebním cestám po Evropě i po světě

Co nabízíme

·        Vstřícné a profesionální zaškolení týmem odborníků

·        Realizaci na zodpovědné pozici s neustálým profesním růstem

·        Silnou stabilitu zavedené české společnosti

·        Možnost na všem se domluvit a efektivní řešení problémů, díky prostředí menší společnosti

·        Pestrou práci na zajímavých zahraničních i tuzemských projektech

·        Finanční ohodnocení navyšující se dle zkušeností

Benefity

·        13. plat ve výši 100%

·        Odměny dle výsledků realizovaných projektů

·        Příplatky nad rámec zákona při služebních cestách

·        Pružnou pracovní dobu

·        5 týdnů dovolené

·        Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu či stravenek 120 Kč/den

·        Mobilní telefon, notebook

·        Jazykové kurzy