Projektant betonových konstrukcí

Obor: Stavebnictví
Lokalita: U Bulhara 1611/3, Praha 1 - Nové Město, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Vedení Bc. práce | Vedení Mgr. práce | Ostatní
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 9. 4. 2021

Jsme stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá navrhováním a realizací technologických konstrukcí a ekologizací průmyslu s důrazem na udržitelnost. Působíme zejména v oblasti hutní výroby, energetiky, chemického a ocelárenského průmyslu i občanských staveb. Věnujeme se také pozemnímu stavitelství a územnímu plánování.
Naše technická řešení jsou vždy pečlivě navržena tak, aby splnila všechny požadavky zákazníka, požadavky na ochranu životního prostředí, přičemž důraz je kladen na ekonomičnost a kreativitu návrhu.
Naše aktivity zahrnují všechny stupně projektové dokumentace od přípravy studie přes projekční fáze až po dodávky a autorský dozor.

Popis pozice

Do našeho týmu v Praze hledáme kolegy na pozici Projektant betonových konstrukcí. V rámci této pozice je možné se zaměřit pouze na statiku betonových konstrukcí nebo konstrukční projekci (3D modelace konstrukcí, výkresy tvarů/výztuže), ale i na jejich kombinaci. Pokud máte zájem podílet se na zajímavých stavbách v oblasti energetiky, hutního průmyslu ale i životního prostředí nebo vodních staveb, pak nás neváhejte kontaktovat. Na uvedené pozici se budete zabývat nejen samostatnými betonovými budovami, ale i kooperaci spolu s kolegy oceláři na návrhu základů a spřažených ocelo-betonových konstrukcí situovaných v rámci celého světa.

Co hledáme

  • studenty/ky nebo absolventy/ky stavebních fakult
  • pečlivé kolegy se zájmem o obor a chutí rozvíjet své dovednosti
  • znalost cizího jazyka AJ/NJ minimálně v pasivní formě
  • minimálně základní znalost CAD systému (například AutoCad)

  • praxe ve statice a znalost některého MKP programu (například Scia Engineer nebo RFEM/RSTAB) výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost některého geotechnického programu (například GEO5) výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost některého modelovacího systému (Advance Concrete) výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme

  • přátelský, komunikativní a odborný kolektiv na všech stupních
  • získání praxe v oboru pod vedením zkušených kolegů
  • možnost podílet se na zajímavých projektech po celém světě
  • v případě studenta možnost zadání a vedení závěrečných prací