PLC Programátor řídicích systémů pro energetiku

Obor: Elektrotechnika a energetika
Lokalita: U Školky 14, Plzeň 2-Slovany-Koterov, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Bc.

Skupina INVELT GROUP – již 30 let úspěšně poskytujeme komplexní dodávky a služby pro energetiku v tuzemsku i v zahraničí. Zajišťujeme výstavbu elektrárenského nebo teplárenského bloku formou na klíč.

Proč právě k nám?

  1. Komplexní zaučení = staneš se odborníkem v ENERGETICE, což je a bude stabilní ziskový obor = super budoucnost i plat
  2. Pestrá práce = od projektování až po realizaci, nehrozí stereotyp, stále jsou nové výzvy... ALE řeší se postupně a v klidu, práci pod stresem se snažíme vyhnout
  3. Jsme menší rodinná firma = vše se dá řešit mnohem rychleji než ve velkých korporacích, individuální domluva je vždy možná, a žádné čipy na docházku ;-)
  4. Realizace projektů po celém světě = skutečně poznáš svět, jsi zván na místní akce, získáš zážitky i přátele, a technické znalosti posouváš celý život
  5. Zkušené a přátelské týmy = mnozí kolegové nastoupili po VŠ a jsou u nás více jak 10 let

Popis pozice

Invelt-elektro s.r.o. letos slaví 30 let úspěšné působnosti na trhu, díky vysokému know-how a kolektivu specialistů. Náš tým čítá 70 zaměstnanců, v malých příjemných kancelářích v rekonstruované vile v Plzni na Slovanech.

Náplň práce

  • Tvorba software DCS, PLC pro řízení turbín, kotlů, rozvoden atd.
  • Tvorba vizualizace a ovládání technologie z operátorské stanice (SCADA)
  • Implementace špičkových produktů SIEMENS, Honeywell, SAIA apod.
  • Testování a konfigurace vyrobených zařízení v Plzni
  • Uvádění do provozu v ČR i zahraničí – časté služební cesty
  • Školení personálu provozovatele
  • Záruční i pozáruční servis

Co hledáme

  • VŠ vzdělání na Fakultě elektrotechnické nebo FAV
  • Znalost PLC programování
  • Chuť plně se zaučit a zlepšovat své odborné znalosti
  • Pečlivost, samostatnost a pro-aktivitu
  • Týmovou spolupráci
  • Schopnost domluvit se anglicky na služebních cestách
  • Řidičský průkaz B a ochotu ke služebním cestám po celém světě

Co nabízíme

  •  Odborné zaškolení
  • Příjemné prostředí menší společnosti, kolektiv schopných profesionálů
  • Práci na zajímavých zahraničních i tuzemských projektech
  • Možnost profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Základní mzdu rostoucí se zkušenostmi + Bonusový systém odměňování

Benefity

  • 13. plat v plné výši 100%
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Mobilní telefon i pro soukromé využití
  • Notebook
  • Jazykové kurzy