PROJEKTANT / 3D DESIGNER V ENERGETICE

Obor: Elektrotechnika a energetika
Lokalita: Lužická 2, Plzeň 2-Slovany, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Bc.

Skupina INVELT GROUP – již 30 let úspěšně poskytujeme komplexní dodávky a služby pro energetiku v tuzemsku i v zahraničí. Zajišťujeme výstavbu elektrárenského nebo teplárenského bloku formou na klíč.

Proč právě k nám?

  1. Komplexní zaučení = staneš se odborníkem v ENERGETICE, což je a bude stabilní ziskový obor = super budoucnost i plat
  2. Pestrá práce = od projektování až po realizaci, nehrozí stereotyp, stále jsou nové výzvy... ALE řeší se postupně a v klidu, práci pod stresem se snažíme vyhnout
  3. Jsme menší rodinná firma = vše se dá řešit mnohem rychleji než ve velkých korporacích, individuální domluva je vždy možná, a žádné čipy na docházku ;-)
  4. Realizace projektů po celém světě = skutečně poznáš svět, jsi zván na místní akce, získáš zážitky i přátele, a technické znalosti posouváš celý život
  5. Zkušené a přátelské týmy = mnozí kolegové nastoupili po VŠ a jsou u nás více jak 10 let

Popis pozice

Invelt Energo s.r.o již 24 let zajišťuje inženýrské, výrobní, a dodavatelské činnosti v oboru silnoproudých elektrických zařízení a systémů používaných zejména v energetice. Náš tým čítá 12 kolegů, sedíme v příjemných kancelářích v Plzni na Slovanech.

Náplň práce

•          Projektování silnoproudých zařízení elektráren a tepláren (rozvaděče, transformátory, baterie, nabíjecí zařízení, kabelové trasy,…)

•          Zaučení do detailní problematiky daných projektů a jejich samostatná realizace

•          3D modelování v Inventoru a AutoCadu, zpracování projektové dokumentace

•          Zadání výroby u dodavatele, přejímka hotového výrobku, předání zákazníkovi

•          Uvádění zařízení do provozu v ČR i v zahraničí

Co hledáme

  • VŠ vzdělání v oboru energetiky, nebo praxi v daném oboru
  • Schopnost a flexibilitu neustále se rozvíjet a vzdělávat
  • Pro-aktivní přístup
  • Anglický jazyk - schopnost alespoň základní domluvy slovem i písmem, Německý jazyk výhodou

Co nabízíme

  • Vstřícné a profesionální zaškolení týmem odborníků
  • Silnou stabilitu zavedené české společnosti
  • Realizaci na zodpovědné pozici s neustálým profesním růstem
  • Možnost efektivní komunikace a řešení problémů, díky prostředí malé společnosti
  • Pestrou práci na zajímavých zahraničních i tuzemských projektech
  • Finanční ohodnocení navyšující se dle zkušeností

Benefity

  • 13. plat ve výši 100%
  • Odměny dle výsledků realizovaných projektů oddělení
  • Příplatky nad rámec zákona při služebních cestách
  • Pružnou pracovní dobu, možnost home-office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • Mobilní telefon, notebook
  • Jazykové kurzy