Asistent/ka stavbyvedoucího, přípraváře - Trainee

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Czech Republic
Druh úvazku: Částečný úvazek | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Jsme ryze česká stavební a developerská společnost a oblast našich aktivit zahrnuje nejen celou Českou republiku, ale i Slovensko. Již od roku 1990 měníme přítomnost v budoucnost vytvářením nového a moderního životního prostoru, a to jak při realizaci netradiční a designové bytové výstavby, tak i při vytváření nových výrobních prostor či obchodních a zábavních center. Se svými cca čtyři sta padesáti zaměstnanci patříme ke špičkám v oboru pozemního stavitelství. Po mnoha letech zkušeností můžeme nabídnout individuální přístup, zkušenost, kvalitu, jistotu a spolehlivost našim zákazníkům i našim zaměstnancům.

Popis pozice

Jsi dynamický/á, samostatný/á a máš chuť dále se rozvíjet v oboru? Máš zájem získat praxi a zkušenosti přímo na našich stavbách v Praze? Chceš si vylepšit profesní životopis?

Jsme připraveni Tě přivítat do našeho týmu odborníků!

Pro asistentskou práci hledáme vhodné kandidáty do programu TRAINEE, který je určen především pro studenty od 2. ročníku bakalářského a navazujícího magisterského studia VŠ různých stavebních oborů.

NABÍZÍME FLEXIBILNÍ SPOLUPRÁCI FORMOU DOHODY O PROVEDENÍ PRÁCE/DOHODY O PRACOVNÍ ČINNOSTI.

Co Tě v rámci trainee programu bude čekat?

  • asistence při organizaci stavebně montážních prací na svěřeném úseku stavby
  • spolupráce při materiálovém a technickém zabezpečení stavby
  • pomoc při zpracování podkladů pro cenové nabídky subdodavatelů

Co hledáme

  • probíhající VŠ vzdělání stavebního směru
  • dobrá znalost práce na PC
  • chuť pracovat v týmu

Co nabízíme

  • kvalitní zázemí stabilní stavební společnosti
  • účast na reálných projektech s možností přestupu do hlavního pracovního poměru
  • místo výkonu práce Praha